Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам Сони и след 8 години  вярна служба се скапа. Заключен е Биосът и ми казаха, че не става. Препоръчаха ми ЛЕНОВО, но ми се струват дървени, от към визия. Разполагам с около 800 лева. Предпочитам да е с инсталиран Уиндоус. Ако Уиндоусът е 8 ще се ъпдейтне ли до 10-ка? Извинете за невежеството ми , но отчетете, че съм жена и то на възраст:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, dumon написа:

Имам Сони и след 8 години  вярна служба се скапа. Заключен е Биосът и ми казаха, че не става. Препоръчаха ми ЛЕНОВО, но ми се струват дървени, от към визия. Разполагам с около 800 лева. Предпочитам да е с инсталиран Уиндоус. Ако Уиндоусът е 8 ще се ъпдейтне ли до 10-ка? Извинете за невежеството ми , но отчетете, че съм жена и то на възраст:clown:

И каква е причината да публикувате темата си в раздел "Програми - Проблеми и Дискусии"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 45 минути, dumon написа:

Препоръчаха ми ЛЕНОВО, но ми се струват дървени, от към визия. Разполагам с около 800 лева.

няма да отива на роклята?!!!
:shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След елегантната клавиатура на Сони, а това дърво ми е трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 18.06.2017 г. в 7:01, dumon написа:

Имам Сони и след 8 години  вярна служба се скапа. Заключен е Биосът и ми казаха, че не става.

Дайте точен модел на този лаптоп, после ако можете дайде една снимка от констативния протокол от сервиза където е правена диагностика, защото един брикнат или "заключен" BIOS не е пречка за сервиз където знаят какво правят.

Лицезираният Windows, ако решите да вземете нов, вместо да поправите стария, задължително условие ли е?

Редактирано от dynamo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , който се отзоваха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 29.06.2017 г. в 0:07, dumon написа:

Благодаря на всички , който се отзоваха.

Моля, но все пак кажете какво стана, поправихте старият герой или взехте друг?

Редактирано от dynamo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.