Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От около 2 седмици забелязвам, че когато вляза в Unread таб-а на Tapatalk, то зареждането продължава до безкрай. Не ми извежда в крайна сметка непрочетените теми, а преди това нямах ядове с това. Любопитното е, че следя още 4 форума, освен Kaldata и там темите се извеждат на секундата, докато тук се случва някой път да ми изведе някакви теми, които не съответстват на тия, които принципно трябва да изведе.

Въпросът ми, или не точно е, ако е бутано нещо по форума, да се погледне и ако е възможно да се фиксне за удобство на ползващите програмата. :)

И все пак, ако има такива, които влизат във форума през Tapa-та, то при вас излизат ли въобще някакви теми в Unread tab-a? Знам ли, може да е нещо от мен, нищо че трих кеш и пробвах с по-нови/стари версии. smileys-cheers-244393.gif

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неползвам ''Тапаталк'' приложение, но вероятно е бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих го за гаргара. Като опреснявам unread раздела минава половин/една минута и се вижда всичко както си му е редът.

Буквално улезнах у магазина, пуснах тапата да се тегли, логнах във тоя форум и опресних unread. Никакви вуду магии не съм му правил.

Казваш, обаче, че си чистил кеша и си преинсталирал - тва са първите неща, които ми минават през ума... Пробвай пак... друго не ми хрумва...

@RED ZONE 64 Ограничи се само до четене. Постарай се да не пишеш. Разбираме, че на днешната младеж не ѝ се мисли особено, ама помъчи се малко.

И недей пак да се оправдаваш с неща от рода на "всеки с възможностите си", "аз знам колко мога", защото, освен неадекватно, звучиш психически нестабилно, поне на мен. Човек, който си знае възможностите, не си вре носа там, където не му е работата.

Оставям това тук, няма да го коментирам:
adekvaten.png.114646e8cf7316d31095996f45e7e227.png

Редактирано от hudyr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно чакане му е майката. Сега цъках, докато не изгасне екрана и излязаха най-накрая.
Явно докато зарежда, ако изгасне екрана и се отказва заявката.
Бях свикнал почти веднага да ми ги изнася, обаче напоследък забелязвам и бавно зареждане на форума от PC и въобще от места, където съм нямал проблем до преди. Долу-горе и 30 сек. ми отнема да отворя началната страница на форума.
Довечера ще го мина през някой webSpeedTest да видя какво го бави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/18/2017 в 19:04, hudyr написа:

звучиш психически нестабилно, поне на мен.

А сега това ме разби :emoji_smiley-02:.  От кога получи такава дарба, да разбираш че човек е ''Неадекватен'' ''психически нестабилен, от това как звучи'',  Без дори не ме познаваш? - Човек по-добре си спести глупостите сериозно!. С това си изречение започна да прекрачваш границата на разумното!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.