Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Можете ли да ми препоръчате телевизор за около 600 лв. Знам че парите са малко, но в момента няма възможност да се отделят повече. За предпочитане е да е около 40 инча , но за тия пари знам че е трудно да се вземе нещо добро, за това и на 32-34 ще съм благодарен. За марка няма да говоря , защото няма значение . Стига Тв-то да е на ниво. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш до близкия техномагазин, и сравняваш от изложените модели. За тези парички избора ще ти е ограничен, но няма как. Можеш да разгледаш също из магазините в интернет. Гледам на доста места правят намаления на по-стари модели, явно разчистват складове. Има добри попадения сред тях също.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От следващата седмица, в известна верига магазини ще е на промоция този SHARP 40" FullHD

promo_tv.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techmaniac написа:

Отиваш до близкия техномагазин, и сравняваш от изложените модели. За тези парички избора ще ти е ограничен, но няма как. Можеш да разгледаш също из магазините в интернет. Гледам на доста места правят намаления на по-стари модели, явно разчистват складове. Има добри попадения сред тях също.

Благодаря за отговора. Можеш ли да дадеш конкретен линк към хубава оферта я някой онлайн магазин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, S0S написа:

Благодаря за отговора. Можеш ли да дадеш конкретен линк към хубава оферта я някой онлайн магазин?

Примерно на мене ми попадна ето това като реклама:

http://hop.bg/bg/outlet-162/телевизор-lg-42lf561v-162(id=42472)

Не искам да правя реклама на магазина, просто споделям...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари всичкото е Вестел и китайско.

Няма значение ! Който повече ти харесва !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techmaniac написа:

Примерно на мене ми попадна ето това като реклама:

http://hop.bg/bg/outlet-162/телевизор-lg-42lf561v-162(id=42472)

Не искам да правя реклама на магазина, просто споделям...

Добро предложение , благодаря!! Въпреки че няма wi fi харесва ми. А какво мислиш за Шарпа споделен от колегата по горе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.