Премини към съдържанието
aniz

Прехвърляне на информация от хард диск

Препоръчан отговор

Имах стар компютър, на който  изгоря дъното. Той беше с два хард диска.Занесох го в сервиз и като разбрах, че е неспасяем купих нов компютър.  При прехвърляне на информацията от старите хардове на новия се оказало, че единия хард не може да се отвори. Излиза съобщение, че трябва да се форматира. За зла участ там имах три много важни папки с документи. Ако някой има идея как може да се оправи проблема ми, ще бъда много благодарна ако ми помогне...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-важното, не бързайте да правите каквото и да било без да сте се убедили, че са ви дали правилния съвет!Ако нещата са много важни за вас, най-добре се обърнете към специализирана фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има ли по-специализиране фирма от сервиз за компютри? Освен да питам в други сервизи? ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, да.Има фирми специализирани именно в тази област възстановяване на информация от проблемни носители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще потърся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали EaseUS Data Recovery Wizard ще успее да намери файловете. Благодарение на него си спасих важна информация от хард диск с повредени партишъни. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има важна информация, по-добре да не се експериментира. В най-добрия случай може да се оправи и с chkdsk.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.