Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Имам проблем с пълната версия на филмора.

Трябва да направя един двд диск. Файлът който трябва да сложа на него се заех да го обработвам с филмора - пълната версия. Един от нещата, които трябва да сложа в обработката са 2 части на един филм - така да го нарека. Обаче форматът им е MTS. и понеже като го сложих в филмората звукът не тръгваше разбрах че това е от формата. Но понеже двата файла са по 30 мин., разбарх че, конверторите които поддържат конвертиране от файл не могат да ги конвертират. И тогава  ми хрумна да ги кача в ютуб - като скрити файлове и след това ще ги конвертирам чрез линка. Това го направих с този конвертор. И понеже искам качеството да си е hd го сложих на най-голямото качество в което което конвертира конверторът. в случая форматът го сложих MP4, а качество 1440p. След като се конвертира и пуснах конвертиралите се файлове от плеъра ми - PotPlayer 64 bit качеството беше супер - почти както в MTS формата. но като сложих файловете във филмора да ги обработвам и като ги пуснах преди да съм ги експотирал, ги пуснах на голям екран - качеството се развали ужасно! Защо става така? Какво да правя?

Моля за помощ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да се направи. Колкото повече "конвертиране" - толкова повече загуба на качеството. Намери си програма, която може да работи с MTS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.