Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?

Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такъв размер е нерационално да се робува на марка с Full HD резолюция. Ето ти моето предложение, няма да сбъркаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, baikolio95 написа:

За такъв размер е нерационално да се робува на марка с Full HD резолюция. Ето ти моето предложение, няма да сбъркаш.

преди 16 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Ето и от мен едно предложение http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PHILIPS-49PUH6101-Ultra-HD-LED/p/15772

Няма ги налични във Велико Търново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай Сонито на което си се спрял, важното е на тебе да ти харесва, а не на господата от форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, HackerX написа:

Никакъв проблем - ще ги дръпнат от където ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, HackerX написа:

Ако побързаш може и да има бройки в техномаркета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
    • от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от gatgamel73
      Акумулаторните LED фенери и LED прожектори се отличават със своята изключителна ярка светлина и малката консумация на ток. Това много увеличава времето за ползването им с едно зареждане на вградените акумулаторни батерии. Наричаме ги лед фенери, защото излъчвателя им на светлина не е обикновенна лампа с нажежаема жичка, а мощен светодиод. Светлината излъчена от този светодиод е много силна и с подходяща фокусираща система може да се излъчи на много голямо разстояние. Много важен елемент при лед прожекторите е рефлектора и по-точно от формата му и материала от който е изграден. Пред рефлектора обикновенно има лупа, която се движи и се променя фокусното разстояние между нея и излъчвателя. Целта е да се получи сноп от светлина, който да освети обекти на възможно най-голямо разстояние. Качеството на лед прожектора не зависи само от фокусиращата система, но и от мощността на лед излъчвателя, който при скъпите екземпляри е направен по технологията CREE. LED фенерите използващи тази технология са много мощни и покриват много големи разстояния /до около 500м/. Обикновено тези лед прожектори са изработени от алуминиев корпус и са удароустойчиви и водоустойчиви. Лед фенерите и лед прожекторите са необходими при лов и риболов, къмпингуване и разходки в гората, у дома и на вилата -> когато няма ток и в много други ситуации. Много модели от тях на ниски цени можете да намерите в онлайн магазина на ДонСофт.
      Мощен LED прожектор с LUXEON 3W диоден излъчвател и акумулаторна батерия ULTRA FIRE 3.7V 3800mAh за до 8 часа работа с едно зареждане. CREE технологията е гаранция за ниска консунация на ток и висока яркост излъчвана светлина.
      Мощен LED фенер в стилна кутия подходящ за подарък!!!
      Технически характеристики:
      -Led прожектор с масивен алуминиев корпус;
      - Акумулаторна батерия 3.7V 3800mAh;
      - Зарядно устройство за 220V;
      - Водоустойчив LED фенер с гумени уплатнения на всички свръзки;
      - Прохоустойчив и водоустойчив мощен прожектор;
      - Explosion-proof -> може да се използва в мините;
      - Три режима на работа -> силно, слабо и блитц /СОС/ светене;
      - Качествен отражател за конценриран сноп ярка светлина /около 300м./
      - Power style лед фенер;
      Фенера е подходящ за къмпинг, ремонтни дейности, разходка през нощта в гората и много други.
      Внимание: Никога не светкайте дирекно в очите, защото силната светлина може да повреди очите Ви!!! Да се пази от малки деца!!!
      Модерен LED прожектор POLICE 8000W с мощен светодиоден излъчвател 3W с CREE технология за силна добре насочена бяла /дневна/ светлина. Много икономичен LED фенер /около 8 часа с едно зареждане/ с акумулаторна 3.7V ULTRA FIRE 3800mAh батерия модел TR 18650.
      LED фенер подходящ за подарък в стилна кутия!!!
      Техническа спецификация:
      - красив LED прожектор с масивен алуминиев корпус;
      - водоустойчив LED фенер /с гумени уплътнения на свръзките/;
      - прахоустойчив и удароустойчив модел;
      - акумулаторна батерия ULTRA FIRE 3.7V с голям капацитет от 3800mAh;
      - зарядно устройство на 220V;
      - LED прожектор с мощен LED излъчвател 3W за силна дневна светлина;
      - качествен отражател за силно конценриран светлинен сноп;
      - 4 режима на работа -> силно, слабо, мигане /блитц/ и SOS сигнал;
      - Много удобен за носене LED фенер с модерна връзка за ръката;
      - LED фенера се продава в стилна кутия и е много подходящ за подарък;
      Внимание: Никога не светкайте дирекно в очите, защото силната светлина може да повреди очите Ви!!! Да се пази от малки деца!!!

Още много модели фенери и прожектори можете да намерите на www.donsoft.bg 

• от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.