Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добрп Утро. С поредния странен проблем... След като кликна на дадено видео в ''Тубата'' се отваря и пуска безпроблемно. След като кликна да се върна на зад към Ютюб начало, ми зарежда безкрайно и никъв резултат! - Ползвам браузъра е Гугъл Хром изчистена кеш, вскичо както трябва. Инсталирах няколко бразузъра (Мозилла, Опера) за да видя проблем да не е от Хрома.. е същата работа и там...  Иначе никъде другаде нямам такъв проблем. Пробвах и във Vbox7, всичко сие нормално. 

capture-20170619-191953.png

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има някакъв проблем с YouTube. При мен с последна версия на Хром когато пусна някакъв клип тръгва, и примерно реша да пусна друг - следва едно забавяне както ти го описваш (около 2-3 секунди зарежда). Понякога като дам назад го има същото забавяне. Мислех, че е от доставчика ми нещо, но явно не е. Ping до YouTube ми е нормален. Никъде другаде нямам проблем. Vbox7 не ползвам, там не знам как е.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах. Няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Сега пробвах. Няма проблеми.

Има го проблема от седмица насам някъде. Сигурно не ползваш толкова често YouTube. 

ПС: Доста хора се оплакват от същото:

http://downdetector.com/status/youtube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, velislavvasilev написа:

И при мен нещо подобно. С два браузера, чат-пат зависва при първо отваряне или даване назад. Мислех си, че ще да е нещо от системата, ама май може и да е от Тубата

От YouTube е проблема. Както казах проблема си го има, нещо оптимизират по сървърите си сигурно, знам ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! Надявам се скоро време да го оправят.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, techmaniac написа:

Сигурно не ползваш толкова често YouTube. 

Почти постоянно го ползвам. Всеки ден. Не съм забелязал такива проблеми. Може и да съм късметлия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мобилния YouTube няма проблем, през компютър влизам много рядко, а нали YouTube Google го е направил за Андроид телефони.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е от това. Машината е лаптоп. Celeron 540, 1GB памет, вградено видео. W7, Pale Moon.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Person написа:

Мобилния YouTube няма проблем, през компютър влизам много рядко, а нали YouTube Google го е направил за Андроид телефони.....

Това, че YouTube е под шапката на Google, не означава непремменно че е създаден за Android. Интеграцията на тези приложения в самата ОС е разбираемо. По същия начин е и при Apple - Icloud, Itunes и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Person написа:

Мобилния YouTube няма проблем

Не се говори за приложението, Става дума за проблем с Ютюб за Уиндоус платформата/

След тази Оптимизация на сървърите на Ютюб сигурно ще се здобие с нов интерфейс. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Person написа:

YouTube никога не е бил "правен" за една платформа. Такъв вид ограничаване на продукта е малоумен ход(в стил Microsoft и други). Проблемът е по-скоро във връзката и броя елементи, които трябва да бъдат заредени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е все още на лице и започвам да си мисля, че е нещо от Гугъл Хром. Вчера от другпия ми комп, отворих Ютюб през IE11 като всичко си беше Ок! Версията на Хрома е 59.0.3071.115

- Та и от таблета ми, влизам през системния браузър, там също е Ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пипал съм но те са дребни неща. Напр. моята точна локация съм я изкл. като инфо от Хрома. Други неща като Интернет настройки - Не.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Проблемът е в слабия хардуер! 

Или в операционната система! 

Съвместимост! 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какъв слаб хардуер ми говориш Каква ОС, кви 5лв?- Преди нямах никъв проблем с Ютюб през Хрома, когато не им беше скимнало да си човъркат сърварите.  Просто още не са си свършили работата кат хората, тва им е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Tanner Foost Foust Не се хаби. Обясненията не помагат. Фактите не са важни. Важното е, че старата кошница с ADSL не е проблемът в случая. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.