Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте форумници. Имам следното питане разделих се с телефончето си и сега съм с нокиа 2100. Идвам направо на въпроса. Струва ли си да си взема реновиран Iphone 6 64 gb с една година гаранция от plasico.bg или е по добре да си взема някакъв за същите пари но андройд. Знам че е по добре да  си взема нов но работя в склад и не се знае къде ще му излезе късмета да падне. Ще съм ви благодарен за отговорите.:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от теб дали искаш ios или андройд. Иначе ако е на добра цена и със 1г гаранция що не. Аз лично бих го взел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стой си Нокията ... Перфектна е :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, JoRkA написа:

Зависи от теб дали искаш ios или андройд. Иначе ако е на добра цена и със 1г гаранция що не. Аз лично бих го взел. 

Ами до момента бях с андройд телефона беше лоново а7000 а иначе ценаата на айфончето е 589 лева. Не знам кое е по добре и не знам какво да правя. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Martin Metodiev написа:

Ами до момента бях с андройд телефона беше лоново а7000 а иначе ценаата на айфончето е 589 лева. Не знам кое е по добре и не знам какво да правя. :D

Аз съм със същото Lenovo. Стой си на Андроид по-добре. Ако си решен да сменяш телефона с друг, ще ти намерим нещо по-добро за тези парички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, techmaniac написа:

Аз съм със същото Lenovo. Стой си на Андроид по-добре. Ако си решен да сменяш телефона с друг, ще ти намерим нещо по-добро за тези парички.

Ще търся нещо друга пичовете от технополис му разказаха играта смениха му дисплея високоговорителя лентов кабел страничните копчета и още някакви неща и уж трябваше да работи но след като проведа разговор по месинджър след това няма звук при звънене и затова реших че ми трябва нов телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Martin Metodiev написа:

Ще търся нещо друга пичовете от технополис му разказаха играта смениха му дисплея високоговорителя лентов кабел страничните копчета и още някакви неща и уж трябваше да работи но след като проведа разговор по месинджър след това няма звук при звънене и затова реших че ми трябва нов телефон.

Аз бих ти предложил да не се занимаваш с реновирани телефони. Ето ти идеи за размисъл - това и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, techmaniac написа:

Аз бих ти предложил да не се занимаваш с реновирани телефони. Ето ти идеи за размисъл - това и това.

Благодаря за предложенията ще помисля за Huawei p10 lite мисля че по ми харесва от към дизайн и характеристики. Ти какво би предложил кой от двата е по добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Marti1312 написа:

Благодаря за предложенията ще помисля за Huawei p10 lite мисля че по ми харесва от към дизайн и характеристики. Ти какво би предложил кой от двата е по добър вариант.

Аз също бих избрал Huawei-чето. Самсунга също е добро предложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти предложа Sony Z5 Compact, перфектен телефон. Вече 2години го ползвам и не е мръднал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Marti1312 написа:

Това не е проблем на сервиза (Технополис в случая), а на марката Леново.

Иначе на въпроса - ако искате безпроблемна, гладка работа, без лаг, забивания и да имате поддръжка на апарата си поне още 2 или даже 3 години, вземете си iPhone и няма да съжалявате.
P10 Lite колкото и да е симпатичен на всички, все пак е нисък клас апарат (за да съм по-прецизно точен да кажа, че е в долната скала на средния клас апарати) и iPhone дори да е по-стар модел при едно по-сериозно натоварване ще го отнесе като гладен циганин топла баничка.
И не на последно място, цената на 6-цата е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, algor написа:

Това не е проблем на сервиза (Технополис в случая), а на марката Леново.

Иначе на въпроса - ако искате безпроблемна, гладка работа, без лаг, забивания и да имате поддръжка на апарата си поне още 2 или даже 3 години, вземете си iPhone и няма да съжалявате.
P10 Lite колкото и да е симпатичен на всички, все пак е нисък клас апарат (за да съм по-прецизно точен да кажа, че е в долната скала на средния клас апарати) и iPhone дори да е по-стар модел при едно по-сериозно натоварване ще го отнесе като гладен циганин топла баничка.
И не на последно място, цената на 6-цата е супер.

Прав си че цената на 6-та е супер но ме притеснява че е реновиран не е нов и затова не знам какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.