Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Реновиран iphone 6

Препоръчан отговор

Здравейте форумници. Имам следното питане разделих се с телефончето си и сега съм с нокиа 2100. Идвам направо на въпроса. Струва ли си да си взема реновиран Iphone 6 64 gb с една година гаранция от plasico.bg или е по добре да си взема някакъв за същите пари но андройд. Знам че е по добре да  си взема нов но работя в склад и не се знае къде ще му излезе късмета да падне. Ще съм ви благодарен за отговорите.:wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от теб дали искаш ios или андройд. Иначе ако е на добра цена и със 1г гаранция що не. Аз лично бих го взел. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, JoRkA написа:

Зависи от теб дали искаш ios или андройд. Иначе ако е на добра цена и със 1г гаранция що не. Аз лично бих го взел. 

Ами до момента бях с андройд телефона беше лоново а7000 а иначе ценаата на айфончето е 589 лева. Не знам кое е по добре и не знам какво да правя. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Martin Metodiev написа:

Ами до момента бях с андройд телефона беше лоново а7000 а иначе ценаата на айфончето е 589 лева. Не знам кое е по добре и не знам какво да правя. :D

Аз съм със същото Lenovo. Стой си на Андроид по-добре. Ако си решен да сменяш телефона с друг, ще ти намерим нещо по-добро за тези парички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, techmaniac написа:

Аз съм със същото Lenovo. Стой си на Андроид по-добре. Ако си решен да сменяш телефона с друг, ще ти намерим нещо по-добро за тези парички.

Ще търся нещо друга пичовете от технополис му разказаха играта смениха му дисплея високоговорителя лентов кабел страничните копчета и още някакви неща и уж трябваше да работи но след като проведа разговор по месинджър след това няма звук при звънене и затова реших че ми трябва нов телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Martin Metodiev написа:

Ще търся нещо друга пичовете от технополис му разказаха играта смениха му дисплея високоговорителя лентов кабел страничните копчета и още някакви неща и уж трябваше да работи но след като проведа разговор по месинджър след това няма звук при звънене и затова реших че ми трябва нов телефон.

Аз бих ти предложил да не се занимаваш с реновирани телефони. Ето ти идеи за размисъл - това и това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, techmaniac написа:

Аз бих ти предложил да не се занимаваш с реновирани телефони. Ето ти идеи за размисъл - това и това.

Благодаря за предложенията ще помисля за Huawei p10 lite мисля че по ми харесва от към дизайн и характеристики. Ти какво би предложил кой от двата е по добър вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Marti1312 написа:

Благодаря за предложенията ще помисля за Huawei p10 lite мисля че по ми харесва от към дизайн и характеристики. Ти какво би предложил кой от двата е по добър вариант.

Аз също бих избрал Huawei-чето. Самсунга също е добро предложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Marti1312 написа:

Това не е проблем на сервиза (Технополис в случая), а на марката Леново.

Иначе на въпроса - ако искате безпроблемна, гладка работа, без лаг, забивания и да имате поддръжка на апарата си поне още 2 или даже 3 години, вземете си iPhone и няма да съжалявате.
P10 Lite колкото и да е симпатичен на всички, все пак е нисък клас апарат (за да съм по-прецизно точен да кажа, че е в долната скала на средния клас апарати) и iPhone дори да е по-стар модел при едно по-сериозно натоварване ще го отнесе като гладен циганин топла баничка.
И не на последно място, цената на 6-цата е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, algor написа:

Това не е проблем на сервиза (Технополис в случая), а на марката Леново.

Иначе на въпроса - ако искате безпроблемна, гладка работа, без лаг, забивания и да имате поддръжка на апарата си поне още 2 или даже 3 години, вземете си iPhone и няма да съжалявате.
P10 Lite колкото и да е симпатичен на всички, все пак е нисък клас апарат (за да съм по-прецизно точен да кажа, че е в долната скала на средния клас апарати) и iPhone дори да е по-стар модел при едно по-сериозно натоварване ще го отнесе като гладен циганин топла баничка.
И не на последно място, цената на 6-цата е супер.

Прав си че цената на 6-та е супер но ме притеснява че е реновиран не е нов и затова не знам какво да правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Filqka1
      Здравейте !
      От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.
    • от FoxterBG
      Здравейте, днес си взех нов iPhone и направих backups от стария телефон и преместих всичко на новия. Всичко се премести успешно без съобщенията. В iCloud-а съм позволил на Message да се запазват ? 

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване