Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

Завещаха ми Ipod nano 5, последно е качвана музика преди около 2 години. 

Искам да го ползвам като mp3-ка по възможно най-простия начин.

След като се рових порядъчно време в нета, изчетох предни теми в този и други форуми (в случай, че някой иска да ме праща натам..) инсталирах/деинсталирах едно 10 пъти всякакви MediaMonkeys, Wondershares, Copytranscontrol и всякакви подобни плейъри и изобщо не ми открива папките, иска синхронизация с iTunes и незнам какво си. 

Имам стар iPod shuffle с една програмка iShuffle или нещо от сорта , с която си го ползвам като mp3 - правя папка, качвам песните, refresh - и всичко е 6. 

Обаче на Ipod nano 5 не работи тоя shuffle и каквото и да било.

Моля, дайте някоя програма/плейър, която върши работа! Също моля не почвайте да ме убеждавате колко е супер iTunes, знам го и просто не искам да го ползвам.

Благодаря предварително за помощта!

Редактирано от tekkn0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много харесвам WALTR2, но за съжаление не е безплатна и за да работи й трябва драйвъра на iTunes. Но после не го ползва и работи с влачне и пускане. Може да работи по жица и през wifi.

w2-windows.jpg

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравняваш две различни устройства от различни години. Едно време хАпъл не бяха толкова тъпи да те принудят да им ползваш безполезния iTunes, за да си ползваш портативната медия като портативна медия. В конкретния случай, проблемът не е в това, че някой ще ти каже "itunes е супер", проблемът е в това, че нямаш избор. На практика в момента си принуден да инсталираш "специалната" програма, за да можеш да копираш файлове от настолен/преносим компютър на преносима флаш памет. Операция, за която нормалните хора искат просто да имаш инсталиран usb драйвър за въпросното устройство.

@ExaFlop Някой ми я беше споменал веднъж, но се отказах като чух "платена".

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи като слънце. Може и да конвертира файлове on the fly
Другата й хубавина е, че намира закачените към wifi точката Apple устройства и ти предлага свързване със съответното такова.
Правена е кат' за хамерикаци...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш iTunes (ако не си) отваряш програмата свързваш с usb кабел към ПК и айпода и ще ти направи автоматичен backup на у-вото цъкаш в левия ъгъл (до Music) едно като телефонче и ще те вкара в у-вото след това натискаш на Music копирваш папката (ако са ти в папка) и я местиш в програмата и ще ти ги прехвърли на айпода 

Апъл може да се използва и без iTunes, но само ще можете да си прехвърляте снимките от Апъл у-вото към ПК без музика,видеа.

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата се казва CopyTrans Manager, и е безплатната, част е от пакета от CopyTrans Tools.

Прехвърля се без проблеми фаилове на Ipod Nano.

Мисля (по спомен), че първо се инсталираше CopyTrans Tools. (панела) и след това избирате да инсталирате и самата програма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен всичко е много просто. Никакви програми . Включвам  Ipod kъм компа.Извършва се синхронизация и мога с компът да влизам в Ipod като в USB памет. Намирам папка музика и това е.С Линукс съм ,но това съм го правил и с Уиндоус.

Снимка на екрана - 21.06.2017 -  9,57,52.png

Редактирано от bigiadri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, за отговорите!

Почвам пак да го мъча, надявам се до края на лятото да успея да слушам каквото искам, а не само радиото! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.