Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От два дена скайпа не иска да ми изпраща съобщенията. За да ги изпрати или трябва да чакам много време или да го изключа и включа, което пак не е сигурно , че ще стане. (С разговорите всичко си е наред, дори и да върти скайпа и да не праща съобщенията, позволява да се звънне на абоната и да се проведе разговор.) Снощи пък до днес следобяд не спираше за върти, не искаше да ме пусне на линия. Мислех, че е от нета ми този проблем, но бях на 3 вида Интернет от 3 различни устройства + това го прави също и на приятеля ми на скайпа. Казаха ни да си инсталираме новата версия, но проблема пак продължава. Какво да правя?

Редактирано от cvetiss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/it-новини/skype-не-работи-в-почти-целия-свят-251211.htm :)lНе е зле и да четете тук -там от време на време не само да пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Слави Маринов написа:

https://www.kaldata.com/it-новини/skype-не-работи-в-почти-целия-свят-251211.htm :)lНе е зле и да четете тук -там от време на време не само да пишете.

Мерси, не знаех :D:D:D Ще се информирам повече за напред :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ти  не му изпращай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Слави Маринов написа:

Ясно това обяснява защо Леля ми  си е премахнала Скайпа за Андроид.. С тези непрекъснати ъпдейти нормнално да имат проблеми. Нафрашкан с квото се сетиш.

- А Месинджър под 7-мица е ''гола вода'' Истеглил съм си го Уеб стора на Гугъл Хром. Всякаква липса на хардуерна адаптация, нямам думи.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- А Месинджър под 7-мица е ''гола вода'' Истеглил съм си го Уеб стора на Гугъл Хром. Всякаква липса на хардуерна адаптация, нямам думи.

?!???!?!!!? :D

Това би си извоювало добро място в темата за бисери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Проблема явно е вече решен, за всички освен мен... изпращам съобщения, колегите ми получават съобщенията, те ми пишат, аз не получавам нищо. Трябва да се log-out и log-in обратно, и съобщенията се появяват. Нещо може ли да се направи или трябва да си правя нов акаунт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш с изтриване на Skype папката от скритата в C:/Users/ТвояЮзър/ папка - AppData. Когато влезеш в папката на ТвояЮзър, добави горе в линка \AppData и ще те пусне в папка с 3 папки. Влизаш в Roaming, търсиш Skype и я триеш. Ако го направиш обаче, вероятно ще ти изчезне хронологията и получените файлове. Пробвай, ако искаш да архивираш цялата папката на Skype в друга директория и така изтрий тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.