Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем: когато отворя някой голям сайт(Microsoft, Unity, Freenom) и ми се отваря на френски. Защо така става?

Благодаря предварително и лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 54 минути, Martin Yakimov написа:

Здравейте,

Имам следния проблем: когато отворя някой голям сайт(Microsoft, Unity, Freenom) и ми се отваря на френски. Защо така става?

Благодаря предварително и лек ден!

Или ти ги отваря на определено устройство така, и проблема е в настройките (ние не го знаем какво е - таблет ли, телефон ли, компютър....нито каква операционна система ползва) или пък имаш друг проблем. Във Франция си и не си разбрал. Може да си отвлечен. Или някакво странно проклятие - всяко устройство до което се докоснеш да отваря френски сайтове. 

А и раздела хич не си го нацелил май.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да не забрави да каже кой е браузера, и когато пробва на друг браузер дали проблема е същият... 

Ако е Хром да види Настройки-> показване на разширените настройки...-> Езици-> настройка език и въвеждане. И там да махне френският, да сложи бг или друг едик с влачене на първа позиция в списъка. 

Да не забрави да рестартира браузера, да изчисти кеша, бизквитките от браузера или с ccleaner и да пробва пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, П.Петров написа:

И да не забрави да каже кой е браузера, и когато пробва на друг браузер дали проблема е същият... 

Ако е Хром да види Настройки-> показване на разширените настройки...-> Езици-> настройка език и въвеждане. И там да махне френският, да сложи бг или друг едик с влачене на първа позиция в списъка. 

Да не забрави да рестартира браузера, да изчисти кеша, бизквитките от браузера или с ccleaner и да пробва пак.

Благодаря! Това беше проблема.

ПП. Съжалявам, че не дадох пълна информация, бързах, когато писах темата.

Лек ден!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.