Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Направих фабрични настройки на Самсунг J5 и когато го пуснах вече след фабричните...ми поиска да се логна с гугъл акаунта си...проблема е ,че не ми приема пощата и паролата...един вид  Factory Reset Protection...моля ви дайте съвет,чрез някаква програма ли драйвър ли и аз нз кво...как да го оправя,как да пропусна стъпката с логването...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Пламена Христова написа:

Здравейте! Направих фабрични настройки на Самсунг J5 и когато го пуснах вече след фабричните...ми поиска да се логна с гугъл акаунта си...проблема е ,че не ми приема пощата и паролата...един вид  Factory Reset Protection...моля ви дайте съвет,чрез някаква програма ли драйвър ли и аз нз кво...как да го оправя,как да пропусна стъпката с логването...

Не можеш. Другия вариант е да се инсталира отново ОС.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Емил Костов написа:

Не можеш. Другия вариант е да се инсталира отново ОС.

би ли ми дал превод на ОС ( извинявам се,просто не съм начетена в тази област ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Пламена Христова написа:

би ли ми дал превод на ОС ( извинявам се,просто не съм начетена в тази област ) 

Трябва да се инсталира нов РОМ ( тоест на телефона трябва да се сложи отново операционна система). Вече трети случай имам такъв.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се преинсталира устройството може например с тази програма: https://chimeratool.com/en/download

Аз точно този модел преинсталирах с нейна помощ. Добре е да се направи от някой който поне малко разбира, макар и да е опростена до максимум.

Първо трябва да се въведе телефона в тъй наречения "Download режим", което става ето така:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.