Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди два дена си купих asus rog g750 но тъй като не е използван доста време, windowsa е изтекъл. И иска активационен код. Та намерих в ebay такива кодове, за опрефелена цена. Но се питам всеки един ли ще стане, или трябва да е специално от този диск на windowsa. Защото ако е така аз го нямам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е операционната система-Window ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PopoFF написа:

Каква е операционната система-Window ?

windows 8/8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Особено като си купиш стар компютър според мен е най-добре преинсталация за да си знаеш какво къде и как е пипано ...

Да купиш активатор едва ли ще е по-изгодно от това да го дадеш на някой да ти го направи ако сам не можеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, @Some@ написа:

Особено като си купиш стар компютър според мен е най-добре преинсталация за да си знаеш какво къде и как е пипано ...

Да купиш активатор едва ли ще е по-изгодно от това да го дадеш на някой да ти го направи ако сам не можеш...

Не и ако съм в англия, даже в замунда влизам през прокси. Питах нещо ама не ми отговорихте, става ли с кей или трябва да е специално от моя уиндолс. Влязох дс изтегля и toolkit ама май малко нелегално тва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, proxy97 написа:

Здравейте. Преди два дена си купих asus rog g750 но тъй като не е използван доста време, windowsa е изтекъл. И иска активационен код. Та намерих в ebay такива кодове, за опрефелена цена. Но се питам всеки един ли ще стане, или трябва да е специално от този диск на windowsa. Защото ако е така аз го нямам....

Тези ключове продавани на ниска цена разбира се ще бъдат блеклистнати от МС така че по добре си вземи оригинален Windows. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, proxy97 написа:

Не и ако съм в англия, даже в замунда влизам през прокси. Питах нещо ама не ми отговорихте, става ли с кей или трябва да е специално от моя уиндолс. Влязох дс изтегля и toolkit ама май малко нелегално тва

Ключа не е вързан за диска. Да ти отговоря най-накрая на въпроса. Ще стане. Стига да няма проблем с ключа наистина. Нагоре доста глупости са изписани.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, proxy97 написа:

windows 8/8.1

Пич теглиси един активатор инсталирай си го и забравяш за всичко и всички ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключове продават и в ebay, и за 7 и за 8 и за 10, потвърждавам че няма проблем с тях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 21 юни 2017 г. в 19:48, proxy97 написа:

windows 8/8.1

Аз моя 8.1 го активирам с cmd стартираш като администратор след това така:

slmgr.vbs -upk >>>Enter
slmgr.vbs -rilc >>>Enter
slmgr.vbs /ipk сериал за 8.1>>>Enter

slmgr -skms win81.no.ip.org
slmgr /ato
slmgr.vbs -div
slmgr.vbs -ckms
restart

180 дена може и без интернет връзка. Отнема около 1 минута.

Не ти трябват активатори, работи всеки път след рестарта имаш 180 дена.

Редактирано от Highagain
допълнение (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.