Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ползвам два монитора - основният е свързан чрез DVI, а вторият чрез Display Port. Исках да изключа втория монитор и тъй като в настройки на дисплея нямаше опция "Показване само на 1", а имаше "Прекъсване на връзката към монитора", избрах нея. Сега вече вторият монитор не се разпозвава и не мога да го включа. Като го свържа към другия display port на видео картата, мониторът тръгва, но как мога да включа този порт, към който първоначално беше свързан мониторът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам в контрол панела на видеокартата. Ако кажеш за каква видеокарта става въпрос ще е добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nvidia GTX 1060 е видео картата. Гледах в контрол панела, но не намерих такава опция.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мишката десен бутон върху Компютър/Manage/Device Manager, отваряш секциите Display adapters и Monitors и което е спряно го пускаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах и там - в Display adapters ми показваше видео картата, а в Monitors само основния монитор. Странно, но мониторът тръгна след няколко прехвърляния от единия display port на другия. Благодаря за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.