Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой да ползва такива джаджи http://dice.bg/umni-chasovnici-i-grivni-gps-trackeri-smartwatch и заслужава ли си да си купя такава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, emanuela444 написа:

Здравейте, някой да ползва такива джаджи http://dice.bg/umni-chasovnici-i-grivni-gps-trackeri-smartwatch и заслужава ли си да си купя такава?

Преди няколко дена бяха по $20. http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_618266.html?wid=11

За тези пари от линка по-горе, да заслужава си, дори да си го ползваш само като часовник. Отчита сън, крачки, пулс. Уведомява за различни неща, ако е свързан с телефона. Четвърти-пети взимам от GearBest, за роднини и приятели, за подарък. Ползвам си го и аз. Тук, същия е към 100 лева...

1497650894140617509.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi  са си водещ китайски бранд. Напълно те разбирам защо  вече си поръчал 4/5 такива. При последната ми визита в братски Китай, всеки трети китаец ползваше телефон или батерия на въпросната марка, но гривни/часовници не забелязах да носят. Мен друго ме впечатли,  не смарт часовниците, а по-скоро gps часовниците на ТомТом и Гармин, въпреки че са си цифра. Каквато съм неориентирана едно такова ще ме вкара в пътя :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, emanuela444 написа:

Xiaomi  са си водещ китайски бранд. Напълно те разбирам защо  вече си поръчал 4/5 такива. При последната ми визита в братски Китай, всеки трети китаец ползваше телефон или батерия на въпросната марка, но гривни/часовници не забелязах да носят. Мен друго ме впечатли,  не смарт часовниците, а по-скоро gps часовниците на ТомТом и Гармин, въпреки че са си цифра. Каквато съм неориентирана едно такова ще ме вкара в пътя :D

Китай ми е мечта, която едва ли ще осъществя скоро :)  Значи си "в час", няма какво да ти обяснявам за пазаруването от Китай. От въпросния сайт имам около 100 поръчки за около година и нещо - изключително коректни са, продават и Garmin часовници. От Xiaomi ползвам няколко продукта. Много качествена изработка и отличен дизайн. Батерията на гривната им държи 20+ дена. Имат и два нови модела сега, малко по-скъпи. Имам всякакви техни джаджи, без телефон (там предпочитам Sony). Като единствен недостатък, прекалено са китайско ориентирани, в смисъл, трябва да се ползват с преходници, примерно неща като разклонител и "умен" контакт. И другото, на част от нещата, софтуера им на Android приложението, половината е на китайски в настройките... А сега, колкото до ТомТом и Гармин часовниците, дори нямам представа каква функционалност имат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.