Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗДРАВЕЙТЕ!!!
    Аз съм момче на 14. След една училищна екскурзия се запознах с момиче от съседния клас. От тогава започнахме да се виждаме все по често и по често. Вече сме в една компания и ми става все по трудно да се сдържам пред нея за това че я харесвам. Някои от приятелите ми знаят за това.
    Искам да и призная за чувствата си към нея но все не събирам смелост за това. Страх ме е да не си развалим приятелството само за това, че може да съм я харесал за кратко. Само да предупредя, че съм по срамежлив от към темата за чувствата.
    МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!
    Благодаря предварително :D:D:D

Редактирано от vevo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!

В какво трябва да се изрази помощта ни ?

Пусни й едно сърце на  whatsapp

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не й го казвай директно, че я харесваш. Говори/чати си с нея и й прави намеци. Ако след всеки намек отметва темата, просто няма интерес към теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, niki292002 написа:

Не й го казвай директно, че я харесваш. Говори/чати си с нея и й прави намеци. Ако след всеки намек отметва темата, просто няма интерес към теб.

Бошкеее! Значи ако няма интерес трябва да се откаже! Така ли ? Аз пък така още повече се амбицирвам.
    Ники наблягай на темите с компютри. Гледам и при iPhone почна да пишеш ама там за сега повече чети че пак не си много наясно с някой неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Бошкеее! Значи ако няма интерес трябва да се откаже! Така ли ? Аз пък така още повече се амбицирвам.
    Ники наблягай на темите с компютри. Гледам и при iPhone почна да пишеш ама там за сега повече чети че пак не си много наясно с някой неща.

И аз съм пубер, спокойно. ;) И да ти кажа, днешните 13-14-15-16-17 годишни си падат по нацепените батки и футболистчетата. Както и ултрасите, които се правят на големи мъже, но като налетят на правилния човек бягат като мишки. Аз не съм казал, че трябва да се отказва, просто да не й казва тогава директно, че я харесва, понеже шанса да го отреже е доста голям. ;)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, niki292002 написа:

понеже шанса да го отреже е доста голям. ;)

Ще се свърши света като го отреже. Ми на другия ден пак ще пробва. На по другия пак. И така всеки ден.
    Накрая като я остави да си почине от него и тя сама е му се обади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ти имам проблема :D:D .. Не си мисли че като имаш приятелка, ще е така както си сега.. Примерно след училище ще те кара да отидеш с нея някаде ... а ти ако изморен .... Ако пък иска да отидете нещо на дискотека или ресторант или  бар ... Ще ти трябват пари . Ще трябва да отделяш и  за нея ... (кофти) ще искаш да  си купиш нещо .. (ДА АМА НЕ)  ... Вътрешния ти глас ще вика : Майкати к*рва да е*а , тъпа да е*а ... И общо взето ще ти  трябват пари ...  Аз сега съм много по добре като нямам приятелка ... Викаше ми вземи ми това вземи ми онова..... Като не и го купиш .. Ще ти каже : купими го ако ме обичаш ... Еи майка им к*рви ... аз например исках да си купя въздушна пушка ама неможех защото трябше да отделям пари за нея ... Сега съм си купил и си ми е кеф и хич не ми пука .... и кво могат да ти предложат една дупка дето е използвана а искат едва ли не да им вдигнеш палат ....  ...  :mad:

Редактирано от crashgold (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А какви точно са чувствата ти, не разбрах.:clown:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато се видя с нея се едно се качвам на седмото небе, а когато се разделям с нея чувствам някаква празнина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Is this love that I'm feeling
    Is this the love that I've been searching for ... :)

Иначе,аз изпитвам същите чувства към шкембе чорбата, ама тва не е важно...

п.п. Няма по- готино нещо от тва да си влюбен братле. След тва ще страдаш и ще се чувстваш прецакан, но си заслужава!  :)

Редактирано от язе (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси!!!

Мисля че открих своята муза( така де увереността ). Ще и кажа

СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ :D:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нека силата бъде с теб, Люк!

п.п. Абе, тоя дали чу, че ще страда?:clown:

Редактирано от язе (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обичам ги тия теми. "Как да й кажа, че я харесвам/обичам" :D  Преди двайсетина хиляди години щеше да е достатъчно да оставиш пред пещерата й умрял глиган. После да я издебнеш и да я праснеш по кухата кратуна с един бастун и да си я завлечеш в твоята. Хубави времена. Ся лежиш в затвора за такива работи. Аз на първата мацка, дето си я бях харесал й казал съвсем в прав текст: "Петьо ма, харесвам та и искам да сме си ексклузивни".  А Петя ми каза, че съм много тъп, нищо не разбирам и ще ми се обади в петък. Или Или.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да ти имам проблема  .. Не си мисли че като имаш приятелка, ще е така както си сега.. Примерно след училище ще те кара да отидеш с нея някаде ... а ти ако изморен .... Ако пък иска да отидете нещо на дискотека или ресторант или  бар ... Ще ти трябват пари . Ще трябва да отделяш и  за нея ... (кофти) ще искаш да  си купиш нещо .. (ДА АМА НЕ)  ... Вътрешния ти глас ще вика : Майкати к*рва да е*а , тъпа да е*а ... И общо взето ще ти  трябват пари ...  Аз сега съм много по добре като нямам приятелка ... Викаше ми вземи ми това вземи ми онова..... Като не и го купиш .. Ще ти каже : купими го ако ме обичаш ... Еи майка им к*рви ... аз например исках да си купя въздушна пушка ама неможех защото трябше да отделям пари за нея ... Сега съм си купил и си ми е кеф и хич не ми пука .... и кво могат да ти предложат една дупка дето е използвана а искат едва ли не да им вдигнеш палат ....  ...  :mad:

^Този пост е потвърждение на тезата ми, че някои хора знаят какво е "обич" точно толкова, колкото и значението на думите "к*рва" и "еб*не". Сиреч - нищо не знаят, но "трябва да сме модерни" и генгста шит.
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Silvering написа:

да я издебнеш и да я праснеш по кухата кратуна с един бастун и да си я завлечеш в твоята

Праска я по-кратуната и си я сурне в пещерата. Тоест: кара я насила да се обвърже с него.
    Сега не правят ли същото с израза: „Обичам те. Ти обичаш ли ме?“? Какво да прави един човек с тая информация? 
    С единствената разлика, че сега момичето може да си тръгне преди да я завлечеш в пещерата.

ПС: Ако става въпрос за любов. Чувството на загриженост. А не за чувството, което вложи оная маймуна от зоопарка, когато изнасилваше жабата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, язе написа:

А какви точно са чувствата ти, не разбрах.:clown:

Панталона му става тесен. И копчетата на дюкяна едвам издържат на напъна.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, vevo написа:

Чух ма поне да ми олекне

:):):):)

Давай войне на светлината, отвори кутията на Пандора със своя меч :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, Silvering написа:

Обичам ги тия теми. "Как да й кажа, че я харесвам/обичам" :D  Преди двайсетина хиляди години щеше да е достатъчно да оставиш пред пещерата й умрял глиган. После да я издебнеш и да я праснеш по кухата кратуна с един бастун и да си я завлечеш в твоята. Хубави времена. Ся лежиш в затвора за такива работи. Аз на първата мацка, дето си я бях харесал й казал съвсем в прав текст: "Петьо ма, харесвам та и искам да сме си ексклузивни".  А Петя ми каза, че съм много тъп, нищо не разбирам и ще ми се обади в петък. Или Или.

Ъъъъъ...ма то пък ти си от Варна. Значи не е същата Петя.:getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6/22/2017 в 2:31, niki292002 написа:

И аз съм пубер, спокойно. ;) И да ти кажа, днешните 13-14-15-16-17 годишни си падат по нацепените батки и футболистчетата. Както и ултрасите, които се правят на големи мъже, но като налетят на правилния човек бягат като мишки. Аз не съм казал, че трябва да се отказва, просто да не й казва тогава директно, че я харесва, понеже шанса да го отреже е доста голям. ;)

Я питай БМВ-то колко е нацепен.Пишеш пълни тъпотии.Харесвали нацепени.И какво за тебе е нацепен?Човек къде не може да си избърше задника, поради простата причина, че не може да си сгъне ръцете ли?Или такъв, който просто си тренира за здраве.Дали ще тича или ще ходи в залата.Разликата идва от подкожната мазнина.Щото съм виждал как пълен човек без абсолютно никакво усилие премята 2ма, както ти ги наричаш "нацепени".И не става дума за бой.Просто за сила.Щото абсолютно никой не съзнава, че мускулите са едно, боя друго.Гледаш го - планина.Една шутарка в ченето и ще се строполи като талпа.

на 6/22/2017 в 13:40, crashgold написа:

Да ти имам проблема :D:D .. Не си мисли че като имаш приятелка, ще е така както си сега.. Примерно след училище ще те кара да отидеш с нея някаде ... а ти ако изморен .... Ако пък иска да отидете нещо на дискотека или ресторант или  бар ... Ще ти трябват пари . Ще трябва да отделяш и  за нея ... (кофти) ще искаш да  си купиш нещо .. (ДА АМА НЕ)  ... Вътрешния ти глас ще вика : Майкати к*рва да е*а , тъпа да е*а ... И общо взето ще ти  трябват пари ...  Аз сега съм много по добре като нямам приятелка ... Викаше ми вземи ми това вземи ми онова..... Като не и го купиш .. Ще ти каже : купими го ако ме обичаш ... Еи майка им к*рви ... аз например исках да си купя въздушна пушка ама неможех защото трябше да отделям пари за нея ... Сега съм си купил и си ми е кеф и хич не ми пука .... и кво могат да ти предложат една дупка дето е използвана а искат едва ли не да им вдигнеш палат ....  ...  :mad:

Кажи на вътрешния ти глас да си пререже гласните струни.И също така, че е идиот.

След училище ако те накара да отидете в тях, ти сигурно ще откажеш, щото си изморен...Ми що да не отделя пари за нея?Да не е противозаконно?Освен това, това момиче пари нямало ли е?Голям грях да и купиш един шоколад.Мали....Те доминиканките искат БМВ-то айфони да им копува, само щото ги познава, тука за едно шоколадче милка проблеми стават...

И ще видиш как след 3-4 години ще ти пропука.Сега не те знам на колко си, ама ти гарантирам, че след 5 години ще търчиш по мадамите а тая пушка ще седи и ще хваща прах.

А за автора, да казва.То момето няма го уапе.Най-много да го отреже.Кво толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей, това българскито много трудно.
    кУпува пич, кУпува, думата не произлиза от копанар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ПроблемЪТ на меН ми е (всъщност на теб), че няма кой да ти обърне внимание, като види нивото на грамотността ти. Няма как да си фактор и да даваш определения кой е идиот, кой друг, когато ти самият не си изряден, а критикуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Pamlea написа:

Я питай БМВ-то колко е нацепен.Пишеш пълни тъпотии.Харесвали нацепени.И какво за тебе е нацепен?Човек къде не може да си избърше задника, поради простата причина, че не може да си сгъне ръцете ли?Или такъв, който просто си тренира за здраве.Дали ще тича или ще ходи в залата.Разликата идва от подкожната мазнина.Щото съм виждал как пълен човек без абсолютно никакво усилие премята 2ма, както ти ги наричаш "нацепени".И не става дума за бой.Просто за сила.Щото абсолютно никой не съзнава, че мускулите са едно, боя друго.Гледаш го - планина.Една шутарка в ченето и ще се строполи като талпа.

Кажи на вътрешния ти глас да си пререже гласните струни.И също така, че е идиот.

След училище ако те накара да отидете в тях, ти сигурно ще откажеш, щото си изморен...Ми що да не отделя пари за нея?Да не е противозаконно?Освен това, това момиче пари нямало ли е?Голям грях да и купиш един шоколад.Мали....Те доминиканките искат БМВ-то айфони да им копува, само щото ги познава, тука за едно шоколадче милка проблеми стават...

И ще видиш как след 3-4 години ще ти пропука.Сега не те знам на колко си, ама ти гарантирам, че след 5 години ще търчиш по мадамите а тая пушка ще седи и ще хваща прах.

А за автора, да казва.То момето няма го уапе.Най-много да го отреже.Кво толкова. 

Не става въпрос за шокоадче или 2 ... Просто автора  да има едно на ум.... а ако е свястна , по-добре за него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, crashgold написа:

... а ако е свястна , по-добре за него :)

Па ко а некоа развалена, още по- добре.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.