Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам един проблем, който не мога да разбера от къде се получава. Искам да стартирам няколко видео клипове, правени с фрапс от преди години. Някой от тях тръгват - но без звук, а други изобщо не тръгват. Всичките са правени с фрапс. Пробвах с няколко различни плеъра - BSP playera, VLC player и т.н., но нищо. Дава грешка, на която грешка не пише нищо. Някаква идея от какво е този проблем?
Благодаря ви.

bbbssss.jpg

Редактирано от Liubomir Livrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нeправилно инсталирани кодеци най-вероятно. Свали си КМ плеър, той си има необходимите кодеци.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, techmaniac написа:

Нeправилно инсталирани кодеци най-вероятно. Свали си КМ плеър, той си има необходимите кодеци.

По-добре PotPlayer, че КМ го натъпкаха с реклами и адуер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.06.2017 г. в 23:50, techmaniac написа:

kmp.jpg

преди 22 часа, baikolio95 написа:

По-добре PotPlayer, че КМ го натъпкаха с реклами и адуер.

potpl.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става ясно, че проблема не е в плеарите, а в настройките на компресията на Фрапс, когато са правени файловете. Ако на някой му се занимава, можеш да му изпратиш файловете, да се опита да ги преработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, baikolio95 написа:

Става ясно, че проблема не е в плеарите, а в настройките на компресията на Фрапс, когато са правени файловете. Ако на някой му се занимава, можеш да му изпратиш файловете, да се опита да ги преработи.

Но преди много време нямах този проблем. Тези фрапсове са от преди 4-5 години. Тогава си вървяха. Дори бях направил 1 видео със Сони Вегас от всичките фрапсове.

преди 3 часа, Roujin Z написа:

Ако клипа не съдържа нещо лично може да качиш един в - http://dox.abv.bg/files/sharenof

Разбира се, ще кача. Няма проблем, това са просто фрапсове от времето в което играех L2(LineAge II), но проблема е, че те са големи - 4гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.