Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли сайт който може да си публикуваш свои снимки? Искам да намеря нещо подобно на Flickr.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си. Това е най-доброто решение. Все пак зависи и за какво ще се позлват снимките. Ако е да покажете нещо като в тоя форум, добро решение е да се вземе някакъв хост, бил той платен или безплатен, където да се публикуват ваши снимки. Ако искате гледаемост...има много такива сайтове, включително фейсбук и подобни. Линчо аз дълги години качвах свои снимки на безплатен хост, към който давах линк като се наложи, примерно в тоя форум. И това става за секунди, ако се позлва FTP  на програма за скрийншотове като Fast stone capture. Там си има настройки за директно качване към сървър и копиране на линка. Това става буквално с три клика и за секунди. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Искам да попитам някой знае ли сайт който може да си публикуваш свои снимки? Искам да намеря нещо подобно на Flickr.

Погледни 500px.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Moharem написа:

Snimka.bg

Друго не се сещам в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.