Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес се появи много странен проблем с googleChrome, отказва да ми зареди facebook-a. Предполагам, че проблем е в самия браузър защото през FireFox ми отваря страницата, но не и през Chrome. Като потърси в нет-а попаднах на предложение което реши проблема временно, а именно да reset-на настройките на Chrome, това оправи проблема но след има няма 15 мин отново същия проблем се появява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресет на настройките - не знам, но първото нещо, което се предприема е да се изчистят кеша и бисквитките на съответния браузър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Yaskata написа:

Здравейте, днес се появи много странен проблем с googleChrome, отказва да ми зареди facebook-a. Предполагам, че проблем е в самия браузър защото през FireFox ми отваря страницата, но не и през Chrome. Като потърси в нет-а попаднах на предложение което реши проблема временно, а именно да reset-на настройките на Chrome, това оправи проблема но след има няма 15 мин отново същия проблем се появява.

Тоя проблем го имаше с Погрома много отдавна. По незнайна причина адски бързо си запълваше кеша и трябваше да се трие непрекъснато. Имаш два варианта (поне докато не се сетят да му пуснат фикс на Погрома) - да си намериш добавка, която като я кликнеш да трие кеша на браузъра, но няма гаранция, че ще свърши работа. Другият вариант е да се прехвърлиш на Опера - тя е Хром базирана, менютата и интерфейсът не се различават по нищо от тези на Погрома, но размерът на кеша ѝ е безкраен и няма проблем със зареждането на Фейсбук. И понеже е Хром базирана, не би трябвало да имаш проблем с прехвърлянето на отметки и настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.