Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

594f32312f94b_.thumb.png.dd33054398711511ffa90fbeb6b92a51.png

Извинявам се за темата, ако не е точно за тук но..............Не знам бъкел английски, а не ми се позволява да копирам текста в Гугъл преводача. Можете ли да ми кажете какво пише тук, защото нищо не разбирам? Предварително Ви благодаря за помощта!:wors::wors::wors:

Редактирано от Anne
Объркване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че може вируса ИскаПлаче да те гепи, най-вероятно защото не си направила последните ъпдейти на уиндоуса.

Май си с Windows7? провери ако не знаеш дясно клик - My Computers > Properties >  и четеш дали си с Windows7.

После по-надолу чети там където е  System type:  трябва да разбереш 64 битова ли ти е системата или не -

Само ако си с Windows7 !!!! :

И ако пише System type: 64-bit Operating system --> сваляш и инсталираш това  http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2017/02/windows6.1-kb4012212-x64_2decefaa02e2058dcd965702509a992d8c4e92b3.msu

ако не пише 64-bit Operating system --> сваляш и инсталираш това http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2017/02/windows6.1-kb4012212-x86_6bb04d3971bb58ae4bac44219e7169812914df3f.msu

Рестартираш, и чакаш да ти се инсталират нещата :D Ох тая Берковица, сигурно баща ти ме е спасявал с линейката - бях на ръба, виждах ангелите хаха

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж правех проверка и като прочетох това "УанаКрай", подскочих до тавана! От един час чакам някой да ми отговори на темата! Гладна съм, спи ми се, две не виждам, а сега и проблеми..............ще откача!:no-no::helpwanted4:

Да, Уиндоус 7 Улти - нещо си, 64 битова.........

Нищо не разбирам от компютри, явно пак ще тормозя братовчеда, без друго скоро не съм имала някакви компютърни проблеми.:D

Дано само да си нямам проблеми, че се обърках и без да искам, за 5 минутки изплясках скрийншота с личните данни.:no-no: Ама като ми се спи зверски и две не виждам........... Обятията на Морфей ме зовят...........:bedtime2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WannaCry значи "искам да плача" така че пак може да си поплачеш по случая :cry:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, ined написа:

WannaCry значи "искам да плача" така че пак може да си поплачеш по случая :cry:

Недей, че каквато е паника Аннето още повече ще я изплашиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото виждам долу в дясно на трея, ти всъщност имаш 2 антивирусни ?!?!?! Avast + Security Essentials...... Махни Microsoft Security от контрол панел и остави Аваста

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Уолтър Уайт написа:

До колкото виждам долу в дясно на трея, ти всъщност имаш 2 антивирусни ?!?!?! Avast + Security Essentials...... Махни Microsoft Security от контрол панел и остави Аваста

А случайно да прочете поне 5 пъти, че не разбира нищо от компютри. По добре да си извика човек, който разбира или да се допита до брат си. Гарантирам, че в машината е пълна каша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

А случайно да прочете поне 5 пъти, че не разбира нищо от компютри. По добре да си извика човек, който разбира или да се допита до брат си. Гарантирам, че в машината е пълна каша.

Ще се научи лека, по-лека както ние сме се научили

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Уолтър Уайт написа:

Ще се научи лека, по-лека както ние сме се научили

С това не може, не искам и не разбирам няма как да се научи. Хубаво би било разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.