Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Пиша ви отново тъй като винаги когато пиша за някои проблем, вие винаги ми помагате. 

Та проблема е: Компютърат ми е от тези, които при включване всички перки духат много силно за праха. Изкарах всичките си компоненти от компютърната кутия, за  да ги изчистя от прах. След като го направих закачих захранването, сложих видео карта, вентилатори и т.н. Включвам но перките  на компютъра стоят в ,, турбо" режим и  не спират да духат силно.Помощ ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваля ли охладителя на процесора?

Виж в BIOS дали настройките са променени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говори глупости. Дъното ти е такова, че в началото на теста на хардуера включва вентилаторите на максимум и след като мине тества всичко стартира нормално. Не минава тест на някой хардуер, затова продължават да работят постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че сте майсторчета, та да ви питам нещо, вчера и аз чистих настолния от прах и гледам пастата ми свършила, ползвах някаква китайска много бях доволен, и тръгнах към това магазинче за компютри дето си я купувам ама калъч магазина го няма тоест затворен и запустял. Намерих една българска бронзова 2.50 броя 2 грама, да кажете нещо за нея дали я е ползвал някой ? термоконтактна паста silver ALL работна температура от -50 до +250 по Целзий.... кви са тея температури баси? NN ELECTRONIC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Highagain написа:

Гледам че сте майсторчета, та да ви питам нещо, вчера и аз чистих настолния от прах и гледам пастата ми свършила, ползвах някаква китайска много бях доволен, и тръгнах към това магазинче за компютри дето си я купувам ама калъч магазина го няма тоест затворен и запустял. Намерих една българска бронзова 2.50 броя 2 грама, да кажете нещо за нея дали я е ползвал някой ? термоконтактна паста silver ALL работна температура от -50 до +250 по Целзий.... кви са тея температури баси? NN ELECTRONIC.

Трябваше да си пуснеш нова темичка, дори раздела не е правилен. Както и да е.

За тази българска паста не знам, но MX-4 примерно е доста добра. Винаги са ми я препоръчвали. Скъпичка е, обаче си струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Highagain написа:

Не е лоша пастата, върши работа, но е добре всяка година да се подменя. За овърклок обаче е по-добре да се ползват утвърдените марки пасти и течен метал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е baikolio не е лоша пастата, вече втори ден я пробвам и гледам температурите с айда няма отклонения в градусите с оригиналната паста която е купен компютъра аз ги следя тези неща направих и тест за натоварване на процесора за 10 минути добре се представи препоръчвам българската паста добра е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.