Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си сглобя конфигурация до 400 лева частите може да са нови и втора ръка (знам риска от втора ръка части) и също така искам ако някой знае къде мога да го сглобя в Русе (не е задължително). На компютъра ще играя League of Legends CS:GO и GTA V със около 35-30 (без да се губят текстурите). Имам монитор ако трябва да се знае. Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

С изискванията на GTA V , с нови компоненти няма да стане с тоя бюджет.

Търсиш нещо комплект втора ръка, и дано можеш да тестваш компоненти и конфигурации...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 400 лв. може и да намериш видеокарта втора ръка подходяща за целта не и цял компютър.

Например въпреки скока на цените все още могат да се открият GTX970 за около 400 лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари трудно може да се нарече "геймърски", но ето това примерно. Разгледай и тук, има някои що-годе предложения в бюджета ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе само на мен ли така ми се струва, или видеокартите са дефицит? Гледам оня ден в най-големите сайтове за продажба на хардуер - няма видеокарти брат?!?!?!?!?!?! Какво става, преди имаше огромен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, baikolio95 написа:

:offtopic_s:

С изискванията на GTA V , с нови компоненти няма да стане с тоя бюджет.

Търсиш нещо комплект втора ръка, и дано можеш да тестваш компоненти и конфигурации...

Този дебелак не е ли внука на Григор Стоичков? Айде у лево, ако обичате! Или да слагам и аз табелка ''Offtopic''?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля,че клип с подобно съдържание ше бъде полезен на който и да е потребител.Не виждам с каква цел се снимат как се лигавят,хвърляйки части в кутията и ме озадачава факта защо се поставя в тази тема.Ако не желаете да помагате,просто не пишете в раздела, "As simple as that ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Ross Atanasov написа:

Не мисля,че клип с подобно съдържание ше бъде полезен на който и да е потребител.Не виждам с каква цел се снимат как се лигавят,хвърляйки части в кутията и ме озадачава факта защо се поставя в тази тема.Ако не желаете да помагате,просто не пишете в раздела, "As simple as that ".

Отделил съм тази част от клипа, в която се пита за компютър за 400лв. , каквото е и питането на автора.

Всеки има различно чувство за хумор, но тоталната му липса води до други изводи...

Казал съм каквото трябва по темата, за разлика от тебе. Точно твоя пост е тотално ненужен!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, baikolio95 написа:

Отделил съм тази част от клипа, в която се пита за компютър за 400лв. , каквото е и питането на автора.

Всеки има различно чувство за хумор, но тоталната му липса води до други изводи..

Може би, но, батюха, клипчето е от 2009. Тогава частите си бяха доста по-евтини. Можеше да се направи нещо минимално с видео втора употреба например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Julius Decimus написа:

Може би, но, батюха, клипчето е от 2009. Тогава частите си бяха доста по-евтини. Можеше да се направи нещо минимално с видео втора употреба например.

Не виждам какво има да се коментира клипчето, но явно предизвика интерес. В 4-тия пост има предложения към днешна дата, а какво е можело да се сглоби някога си, няма никакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.06.2017 г. в 9:45, baikolio95 написа:

Не виждам какво има да се коментира клипчето, но явно предизвика интерес. В 4-тия пост има предложения към днешна дата, а какво е можело да се сглоби някога си, няма никакво значение.

хааха клипа е много добър ;) не бях го гледал - браво ще го сподели :emoji_smiley-12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава можете ли да ми предложите с компоненти втора ръка. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами например това https://plasico.bg/hp-xw4600-33844.html +http://www.vario.bg/msi-radeon-rx-550-aero-itx-2g-oc-v809-2466r и ще удари 400лв може да се вземе по-слаба карта и да се добавят още 4гб рам или пък да не се взима карта, а да се вземе SSD+4GB RAM. Но не знам дали ще можеш да играеш нормално с тази NVIDIA Quadro FX 3500 трябва да провериш някой друг gameplay в youtube.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от Oleg Videnov
      Здравейте добри хора , 
      Понеже съм малко невеж по темата за сглобяване на конфигурации, реших да почерпя опит от хората с по-голямо знание от мен.
      Имам бюджет около 3000лв и ми се играят игри - на скапани лаптопи съм карал в последните 10 години и имам нужда от сравнително мощна машина,защото имам огромен лист с неизиграни игри :D. 
      Понеже чувам (незнам дали това е вярно), че сглобените конфигурации от магазините са винаги с около 15-30% надценка, търся решение със сглобяване на конфигурация.
      Предпочитам частите да са от България и от един магазин, това би ми осигурило минимални (надявам се)разправии в бъдеще.
      Имам вече клавиатура + мишка + монитор (27 инчов Samsung SD390 Full HD 1080p.)
      Бих искал компютъра да има поне да има поне 32GB памет и 500 GB SSD.

Бележка: Не мисля да се занимавам с overclocking , ако това помага по някакъв начин
      Бихте ли дали някакви съвети и примерни конфигурации ?
      Благодаря предварително & с уважение,
      Олег
    • от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
    • от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.