Премини към съдържанието
loranst looa

няколко версии на Ундоус на един твърд диск

Препоръчан отговор

здравейте имам нужда от съвет има ли начин да инсталирам 4- 5 вересии на windows примерно ХР , 7 , виста , 8- ца 10 и линукс на един твърд диск разцепен на съответните дялове . По принцип сега ползвам дул буут със 8-ца и 7- ца , но имам нуждата от колкото се може повече ОС системи на един същи компютър .  Сигурно ще си кажете за какво са ми толкова много ОС системи отговорът е много прост от един сайт админите са големи злобари и ми трият  работата  и се налага да ползвам прокси сървъри но въпреки това пак ме трият защото предполагам че виждат логовете на бразурите които са от една и съща ОС система . За това ако може да ми кажете  ще може ли да инсталирам 5- 6 ОС  системи  на моето ПС и да заблудя  гадните админи които упражняват цензура спрямо мен . Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, loranst looa написа:

здравейте имам нужда от съвет има ли начин да инсталирам 4- 5 вересии на windows примерно ХР , 7 , виста , 8- ца 10 и линукс на един твърд диск разцепен на съответните дялове . По принцип сега ползвам дул буут със 8-ца и 7- ца , но имам нуждата от колкото се може повече ОС системи на един същи компютър .  Сигурно ще си кажете за какво са ми толкова много ОС системи отговорът е много прост от един сайт админите са големи злобари и ми трият  работата  и се налага да ползвам прокси сървъри но въпреки това пак ме трият защото предполагам че виждат логовете на бразурите които са от една и съща ОС система . За това ако може да ми кажете  ще може ли да инсталирам 5- 6 ОС  системи  на моето ПС и да заблудя  гадните админи които упражняват цензура спрямо мен . Благодаря 

Не разбрах какво общо имат админите злобари с няколко версии на няколко ОС. Спри с глупостите и си реши проблема с админите. И нали се сещаш, че ако аз съм администратор няма да ти разреша да си пуснеш компютъра,

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш и 10 ОС си сложи, все тая. За да ти трият работата тези "злобари" вероятно и ти ги предизвикваш с нещо. Монетата има две страни нали се сещаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и другата старана е че тези от другата старана станаха много алчни и искат все повече пари за една и съща услуга , аз аз нямам нито такива възможности нито такива намерения че да им заработвам пари за реклами само ! Конкретно ми трябва някакво решение на въпроса който питам  но за съжаление както винаги в родните форуми като попиташ за нещо ти казват че или си некадърен или чумав или въобще проблемът е в теб , мила родна картинка уви :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, loranst looa написа:

да и другата старана е че тези от другата старана станаха много алчни и искат все повече пари за една и съща услуга , аз аз нямам нито такива възможности нито такива намерения че да им заработвам пари за реклами само ! Конкретно ми трябва някакво решение на въпроса който питам  но за съжаление както винаги в родните форуми като попиташ за нещо ти казват че или си некадърен или чумав или въобще проблемът е в теб , мила родна картинка уви :(

Първия ти пост прозвуча като един вид "търся начин да заобиколя някое правило". Немалко такива теми има и така.

Та по темата - еми смени си тогава доставчика на тази услуга, щом "тези са алчни". За уеб хостинг ли става на въпрос ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, loranst looa написа:

Я пак обясни за какво става на въпрос, защото аз въобще не загрявам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложно е не мога точно да обясня за какво става дума защото може някой от тия тъпанари да  чете и да ме пецака пак . Най- просто казано вие бихте ли давали по 90 лв от 200 лв месечна печалба и от това да да чакате да ви е месечния доход ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от причината за подобно искане, техническите обстоятелства са следните. Харддиска , ако е направен на MBR стартиране, допуска най-много 4 дяла -това автоматично означава макс. две ОС. Ако е GPT, можеш да си направиш много дялове и да опиташ да инсталираш във всеки различна ОС. Не знам при стартиране мениджера как ще се справи с необходимостта да ти предложи избор на ОС, ще е любопитно да видим какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А друго мога ли да попитам след като тия тъпанари ми правят мизерии , а инсталирането на няколко  ОС системи на един компютър би било сложно  мога ли по - друг начин да заобиколя отвратителната им алчност   и да регистрирам няколко профила от различни мобилни устройства  през различни ИП адреси посредством прокси сървър или това няма да е достатъчно и пак може да се досетят че съм аз заради МАС адреса на рутера ми който е един и същ - всъщност  те или  който и да било сайт може ли да вижда МАС адреса ми или това само аз мога да виждам ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Намери си от руснаците сървърна 2008 или 2012 Windows операционна система. И си пусни WDS услуга по мрежа, това което искаш така съм постигнал, само Xp не може да де добави във WDS! 

Tова е ако искаш да имаш инсталации на всички осове след Виста нагоре. 

Иначе до 4 ос могат да се инсталират с MBR. 

Ако искаш много осове ползвай виртуализация! Virtual box,  VMware, гуест операционни системи! МНОГО ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ В ЕДИН ДИСК! 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Tanner Foost Foust написа:

Намери си от руснаците сървърна 2008 или 2012 Windows операционна система. И си пусни WDS услуга по мрежа, това което искаш така съм постигнал, само Xp не може да де добави във WDS! 

Tова е ако искаш да имаш инсталации на всички осове след Виста нагоре. 

Иначе до 4 ос могат да се инсталират с MBR. 

Ако искаш много осове ползвай виртуализация! Virtual box,  VMware, гуест операционни системи! МНОГО ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ В ЕДИН ДИСК! 

Мерси за препоръката пробвах с дуъл буут на две различни ОС регистрирах различни профили от различни ИП адреси през ПРокси сървър  но се усетиха и ми ги блокираха предполагам заради Масадреса на мрежовата карта , затова се чудя дали ще може да мине номера ако използвам вместо различни ОС системи и различни браузъри просто няколко различни мобилни устройства това ми е въпросът 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сподели кой е сайта, и защо те Банат? И нарушаваш правилата им? 

Какви проксита си ползвал? 

Ползвал ли си Open vpn или tor? 

Банат те по Айпи и по акаунт можеби. 

Многото операционни системи няма да ти помогнат. 

Сложи си един Линукс и един Open vpn и няма да имаш грижи, но ако привличаш внимание пак ще те Баннат, сайта си е техен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

бих ти казал кой е сайта но ще ме разконспирират сайта е български и да ако питаш дали им нарушаван общите условия да само че те ги измениха скоро без предупреждение наложиха на потребителите да плащат нови такси които са непосилни за повечето потребители , ползвам съм Tunell Bear , а през тор въобще не може да се влиза има забрана още като напишеш адрес и ти излиза имате не оторизиран достъп до до страницата или нещо от сорта . То не е точно Бан мойто ами като регистрирам повече от един профил и почват да ги трият другите за това ми трябва начин по който да си ползвам няколко профила без да усетят че съм АЗ . 

Редактирано от loranst looa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ползвай три различни публични адреса за всеки регистриран акаунт и няма да те усетят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе опитах  през  различни ПРОКСИ адреси ама нали ти казах че пак усещат очевидно е по стилът

който имам тъпота е че от това живея и работя иначе не бих си губил времето да се занимавам с тия глупости но нямам избор .   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от WhiteTooth
      Здравейте, днес на 14.03.2018 пуснаха нов Update за Windows 10, и тъй като ми излезе прозорец който не ми позволяваше да изключа Update-а, а само да го отложа, то реших да го пусна още на момента. Малко по-късно като седнах отново на компютъра и пуснах CS:GO имах страшен лаг ( спад на FPS-а ), преди играх с 200-300 FPS, а сега изведнъж с 60-80 ( максимум ), реших да пусна Minecraft ( знам, смешно, но факт ), като преди я играех с 800 FPS, а сега на момента спада на 100.
      Някой може ли да ми даде съвет, какво да направя за да разреша проблема, ( убеден ) съм че това нещо стана след Update-а, не съм теглил нищо друго.
    • от iliapo
      Здравейте!
      Преди няколко дни уиндоуса нещо крашна и въобще не мога да вляза в менюто. Излиза ми син екран на който след като натисна ресет ми излиза това на снимката. Моля ви за помощ! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.