Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дни лаптопа ми прави проблеми, като включа лаптопа ми дава син екран и грешка (нe помня точното име) която казваше че има проблем със свързано устройство не обърнах внимание рестартирах и после се оправи и никакви проблеми всичко работи точно. После стана същата работа обаче с рестарт не стана работата та отворих в safe mode възстанових системата и оправи се нямаше син екран нищо. Иии сега започнаха някои програми като се опитам да ги стартирам нищо не става, други дават грешка 0xc0150004 и до тук, а други без проблем се стартират. И един случай докато си играя даде син екран и се рестартира след това пуснах играта и нямаше проблем .. Разрових се в интернет за тази грешка със синия екран която ми даваше отначалото било за хард диска. Та в cmd chkdsk с тази команда проверих харда и изписа OK. И имам съмнения, че е вирус защото преди време докато се ровя в браузъра ми изкачаха нови прозорци с някви реклами (пусках антивирусни ама нищо :D ) и после изведнъж спряха и после тези работи .. Та харда ли е за сменяне вирусче ли си имaм  .. ? :D

Windows 10 Pro, Acer Aspire 5750ZG :)

A и в браузъра ми излиза известие за една добавка ( за фейса), че е деактивирана натискам ок и след 10-15 мин пак ..

Редактирано от 4Player (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не е вирус. Провери си хард диска с HDTunes. chkdsk не показва, че има лоши сектори. (ако HDTunes намери лоши сектори, не е зле веднага да поръчваш нов хард диск и да си прехвърлиш всичката важна информация там)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, niki292002 написа:

Според мен не е вирус. Провери си хард диска с HDTunes. chkdsk не показва, че има лоши сектори. (ако HDTunes намери лоши сектори, не е зле веднага да поръчваш нов хард диск и да си прехвърлиш всичката важна информация там)

Health status: Warning

Явно ще се сменява харда :D

Мерси за отговора :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.