Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!!!

Ще започна от начало, аз съм момче на 14 и преди около месец се запознах с едно момиче. От този момент аз не съм спрях да мисля за нея не можех да спя дори, и един ден се реших събрах смелост и и признах за това което чувствам към нея. В началото тя не ми повярва, но след това за пръв път от много време бях сериозен и и казах, че не се е****м. Така аз и привлякох вниманието и я попитах дали и тя ме харесва. Тя спря да ми пише и след няколко дни тя ми писа отново с отговора ,,не" . В този момент аз замлъкнах и уважих нейното решение, но ето го и проблема от този ден  насам минаха почти 2 седмици и аз не съм спрял да мисля за нея даже напротив чувствата ми към нея се увеличиха многократно. Моля помогнете ми какво трябва да направя дали да я забравя( за което мисля, че ще е много трудно ) или да се опитам да я спечеля.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитвай се да я спечелиш. Намеквай й, пускай й сърчица, започни да излизаш в една компания с нея, прави й комплименти и т.н. Покажи й качествата си. Но не се обиждай, но 14-15 годишните момичета си падат по нацепените батки (дето не знаят 2 думи а само на бой налитат) и дето се държат по отвратителен начин с другите. Също й прави дребни подаръчета, цветя и т.н. Покажи й какво ще спечели ако излиза с теб. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, зан написа:

Здравейте!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, niki292002 написа:

Опитвай се да я спечелиш. Намеквай й, пускай й сърчица, започни да излизаш в една компания с нея, прави й комплименти и т.н. Покажи й качествата си. Но не се обиждай, но 14-15 годишните момичета си падат по нацепените батки (дето не знаят 2 думи а само на бой налитат) и дето се държат по отвратителен начин с другите. Също й прави дребни подаръчета, цветя и т.н. Покажи й какво ще спечели ако излиза с теб. 

Много добър съвет за 14 годишен браво! като ви гледам днешните се чуда или много филми сте гледали или просто не знаете как да общувате и да се държите с едно момиче!

преди 8 часа, зан написа:

Здравейте!!!!

Ще започна от начало, аз съм момче на 14 и преди около месец се запознах с едно момиче. От този момент аз не съм спрях да мисля за нея не можех да спя дори, и един ден се реших събрах смелост и и признах за това което чувствам към нея. В началото тя не ми повярва, но след това за пръв път от много време бях сериозен и и казах, че не се е****м. Така аз и привлякох вниманието и я попитах дали и тя ме харесва. Тя спря да ми пише и след няколко дни тя ми писа отново с отговора ,,не" . В този момент аз замлъкнах и уважих нейното решение, но ето го и проблема от този ден  насам минаха почти 2 седмици и аз не съм спрял да мисля за нея даже напротив чувствата ми към нея се увеличиха многократно. Моля помогнете ми какво трябва да направя дали да я забравя( за което мисля, че ще е много трудно ) или да се опитам да я спечеля.  

За да и спечелиш вниманието отново трябва да и се извиниш,да и кажеш на прав текст че съжеляваш не си се въздаржал не знаеш кво ти стана и сега изкаж да си останете само приятели,по горния пост от потребител NIKI най много да усложниш нещата! след като си стоплите взаимоотношения
    трябва да и покажеш че вече не си този който беше преди а имено да показваш само приятелски чуства!
    Като начало ти трябва да излезеш от общия знаменател под който почти всяко момиче поставя другите момчета. А именно натегачите. Не си първия, който иска да излезе с девойката, целта ти е да си последния за неизвестен период от време. Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама въобще не се занимавай ...  Намери си занимание през лятото и всичко ще ти е  тип топ :) ... Ку*ви БОЛ !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, зан написа:

Здравейте!!!!

Здравей,

Моето мнение към теб е да не се връщаш назад за каквото и да е. На 14 си, ще имаш възможност да се изявиш, но го забрави това момиче и върви напред. Ако спортуваш, спортувай, ако не - захващай се. Както каза колегата по-нагоре, момичетата на тази възраст харесват нацепените батки(не, че е правилно де), но тук ползата за теб е, че ти самия ще се чувстваш по-добре. Успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, зан написа:

Здравейте!!!!

Стандартна процедура, Колко пъти още ще има да се влюбваш да режеш и да те отрязват. Ще ти мине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправи приятелката и- така ше ви е гадно и на тримата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На твоите години е грешка да си признаваш чувствата. Трябва да подходиш така, сякаш искаш само да я чукаш. Пък тя сама ше се влюби тъпата патка. Допълнително точки получаваш ако наистина само я изчукаш. Ма вие сте малки и тъпи..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Silvering написа:

На твоите години е грешка да си признаваш чувствата.

Tва е принципна грешка- годините нямат значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.