Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет!
Ще ми предложите ли хубаво мониторче до около 250-300 лева!Мониторчето ще се ползва за игри и не знам дали ще влезне в бюджета, но бих предпочел да е с някаква защита(не е задължително), която да не пречи много на очите, понеже гейминг сесиите ще са много дълги 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си това, което си взех аз миналата година: BENQ GW2270H. Прекарвал съм по 18 часа пред него и не съм имал никакви вредни ефекти на очите. Даже на кашона пише "Eye Care".

http://www.mrejata.bg/BenQ_GW2270H_9H.LE6LA.TBE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, rado84 написа:

Вземи си това, което си взех аз миналата година: BENQ GW2270H. Прекарвал съм по 18 часа пред него и не съм имал никакви вредни ефекти на очите. Даже на кашона пише "Eye Care".

http://www.mrejata.bg/BenQ_GW2270H_9H.LE6LA.TBE

Магазинът надежден ли е, понеже до сега не съм го чувал и не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надежден е, да. Даже е по-надежден от десктоп.бг, дето вече цяла седмица ги чакам да ми доставят 2 неща от София до София...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, rado84 написа:

Надежден е, да. Даже е по-надежден от десктоп.бг, дето вече цяла седмица ги чакам да ми доставят 2 неща от София до София...

Разликата между този който си дал и този само в инчовете ли е?Понеже предпочитам 24 инчовият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, danielbonev написа:

Разликата между този който си дал и този само в инчовете ли е?Понеже предпочитам 24 инчовият.

Препоръчвам 24 инчовия. Имам такъв и съм много доволен. Прочети за него на българската страница на BenQ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, danielbonev написа:

Като гледам, май само технологията на дисплея е някаква по-нова, иначе другото е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте отново!

Ако увеличим бюджета докъм 400 лева, какво бихте ми предложили?Попринцип не играя fps игри и се чудя дали въобще имам нужда от TN монитор. Дали няма да е по-добре да се целя към красота на картината отколкото към време на реакция?Единствената competitive игра която играя е League of legends, но сега я играя на 19 инчов монитор от 2004 година така, че наистина мисля, че нямам нужда от TN монитор с нисък Input Lag.

Видях, в друга тема, че някой беше препоръчал този, дали да не се ориентирам към него?

Редактирано от danielbonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.