Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой ползвал ли е този охладител на i3/i5 процесори и ако "да", как се справя?
https://plasico.bg/ohladitel-noctua-nh-l9i-39057.html

Искам да си взема хоризонтален вентилатор и си харесах този, обаче после видях, че не е 120 мм, а 95 и не знам дали ще смогне. Верно, че ще го сложа в нова кутия, в която има 3 вентилатора (а могат и още да се сложат) и те ще помагат, но все пак... И говорим за помещение, в което през лятото температурата е с около 5 градуса по-ниска от тази навън (няма климатик).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре се справя 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно е да духа срещу платката и да пилее горещия въздух из цялата кутия, и съвсем друго да духа назад или нагоре и друг вентилатор веднага да поема и отвежда горещината навън.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Негативно е и моето мнение за такъв вид охлаждания, най-добре е да духа към вентилатора на задния панел, който да изкарва директно горещия въздух навън. Избери си според бюджет и място в кутията, имаш доста варианти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кутията ти позволява,виж CM Hyper 212+ EVO на мойта i3-6300 съм с такъв/с две 120ки мм/.Натоварен до край не минава 50-55градус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.