Премини към съдържанието
em3ata

Проблем със записването на игри за пс2

Препоръчан отговор

Здравейте ! Купих си PS2 FAT модел SHPC 30003 R. Конзолата с хак през мемори картата  Freemcboot Версията не му е я знам . Дадоха ми я със записани игри.. Исках да си запиша и други . Изпуках 5 -6 диска за PES 2013 и Фифа 2013 и игрите не тръгват. Пачнах я с ЕСР пач и записах на 4 та скорост с IMGBURN. Изчетох разни теми че дисковете трябва да или DVD + R или DVD - R пробвах и с двата типа дискове. Като цяло ефекта е стържене на диска в конзолата и само появяване на логото на хака. Записването го правя по това ръководство XXXXXXXXXXXXXXXX. Реших да запиша и МК която я имам, ама е надран диска и новия записания не тръгва. Игрите са сваляни от замунда !!!
Дай някакви идеи ?!? Благодаря !!! 

Редактирано от Sydie
Присъства линк към ръководство за нелегална дейност. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

утре ти  пращам милиция да ти го вземат за пиратство

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

утре ти  пращам милиция да ти го вземат за пиратство

Ченгетата са заети да протестират за заплати и привилегии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за един плейстейшан  все ще се отбият и те  имат гладни и боси деца с 600 лв заплата ...  тва си  е половин месечна заплата що да не се отбият за 1 час 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не искате да помагате, не осирайте темата !!! Благодаря !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ти е против правилата на форума, да беше ги прочел преди да я пуснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, това можеше да помогнеш като дадеш линк или съвет или др. начин със здраве за псевдопазачите на правила като тебе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действително темата се затваря, заради нарушение в правилата, моля запознайте се по-обстойно с тях - по-точно с т. 2.10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.