Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хора имали ли сте синузит и с какво го лекувате? Отвреме на време имам болки в областа на челото . Ползвам компрес от морска сол и като цяло помага .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

В общи линии нищо не помага. Напоследък 3-4 години открих капките за нос хххххх

хххххх

При възпаление на синузита и запушване на носа пускам такива няколко дни, докато премине "хремата" и после 3-4-5-6 месеца нямам проблем. Не знам на какво се дължи ефекта, но при мен действа и е факт.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, enforceR написа:

Хора имали ли сте синузит и с какво го лекувате? Отвреме на време имам болки в областа на челото . Ползвам компрес от морска сол и като цяло помага .

А ти откъде си сигурен, че имаш синузит????????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всеки има синузит, фарингит, ларингит и сънъмъ като настине или пипне вирус. Въпросът е, да не стават хронични. А болки в челото ще имаш и ако седиш по 10 часа на компа, и тва изобщо не е синузит...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещу синузит най-доброто са 
Хххх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко години се простудих текна ми кръв от носа и от тогава имам хроничен синозит. Болките са ужасни ако ти се възпалят синосите и се напълнят със секрети. Не трябва да се изнежва с нагревки защото след това много бързо изтива мястото, просто го пази и не стои на течение. Тогава ми казаха да ходя на рентген и после бях на антибиотик заради синозита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 10-12-годишен забравх що е това синузит - ходене на море и майка ми ме цереше с морски краставички. Как - вече не помня, но помня, че беше с тях. Е, да чукам на дърво проблемът го няма. А синузитът ми беше редовен до това време.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз забелязах, че като ходя на море кашлица, синозити всичко ми отшумява..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йодните изпарения и морската вода в носа :) 

преди 16 часа, enforceR написа:

Ползвам компрес от морска сол

Смъркай морска вода :) Звучи смешно, но помага за прочистване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвам ХХХХХХ , от който съм страшно доволна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХХХХХХХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам и моя продукт, ако някои има интерес към него. Поне от личен опит казвам че е хубав и действа добре. ХХХХХХХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като знам колко гадно е да имаш синузит (или алергичен ринит), бих искала да ви споделя какво ми помогна. От 7-8 години имам проблеми с дишането, и най-вече като легна, веднага едната ми ноздра ве днага се запушва. По този начин ми се разстрои съня. През нощта почти не мога да дишам. От зор започнах да пръскам спей за нос с ОООООО. Само такъв тип спрей ми отпушваше носът и доста години го ползвах, тъй като не можех да дишам докато спя. Обаче се оказа, че този тип спрейове има супер гадни странични ефекти. Започнах да получавам задушаване и пристъпи (заради някакъв страничен ефект влияещ на сърцето). През тези години ходих на какви ли не лекари и тестове, едни казваха, че е алергичен ринит, други синузит, трети - алергия към прах и така. 
Докато един ден не отидох на един готин лекар, който ми обясни за тези спрейове, че са супер вредни и веднага трябва да ги спра. 2-3 дни когато ги спрях, почти не можах да спя, но после малко се пооправих. Но запушването на носа си беше ежедневие. 
Един ден преди около 2 месеца един познат ми препоръча да пробвам ХХХХ - някакъв нов продукт, за засилване на имунната система. Поръчах си го и още от втората седмица след като започнах да ям от това чудо, носът ми започна да не ми създава такива проблеми. Този продукт е съставен от шипка, коприва мед и още нещо беше (не помня сега) , но имаше страхотен ефект. Може би вече месец и половина ям от витаминката сутрин по 1 лъжица на гладно и в момента нямам никакви проблеми с дишането. Също така вече не кихам когато се вдигне прах, че преди това беше чудо.
Горещо ви препоръчвам да опитате този продукт ,  и съм сигурна , че ще имате подобрение на състоянието ви. Пък и ще си засилите имунитета ;)
Потърсете във Фейсбук страницата на ХХХХХ - от там можете да научите повече . Успех ви желая и да сте здрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...