Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди около 2-3 месеца се развали старият телевизор и баща ми реши да вземе нещо по-ново вместо да го поправи. Купи телевизор Sharp модел LC-49cuf8462es. От начало беше супер готино и приятно за окото го гледаш. Но имаше един проблем, че се изключваше сам от време на време ,когато си поиска. Тогава не ни направи впечатление, мислейки че е, за да пести енергия. Обаче вчера се рестартира 4 пъти за 1 час. Това ни се стори странно, но помислихме, е от бурията, тъй като се гърмеше често. Но това продължава и до днес! Търсим решение на проблема, но моделът е още нов и няма абсолютно никакви решения. На какво може да се дължи този проблем? Ще съм ви изключително благодарен, ако помогнете с нещо. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SprayCan написа:

Здравейте! Преди около 2-3 месеца се развали старият телевизор и баща ми реши да вземе нещо по-ново вместо да го поправи. Купи телевизор Sharp модел LC-49cuf8462es. От начало беше супер готино и приятно за окото го гледаш. Но имаше един проблем, че се изключваше сам от време на време ,когато си поиска. Тогава не ни направи впечатление, мислейки че е, за да пести енергия. Обаче вчера се рестартира 4 пъти за 1 час. Това ни се стори странно, но помислихме, е от бурията, тъй като се гърмеше често. Но това продължава и до днес! Търсим решение на проблема, но моделът е още нов и няма абсолютно никакви решения. На какво може да се дължи този проблем? Ще съм ви изключително благодарен, ако помогнете с нещо. Благодаря предварително! 

Е отиваш в сервиз, за да видят от какво е. Според теб такава сложна техника как се разбира от какво страда? Ако пък телевизора е в гаранция направо го носи да си го гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.