Премини към съдържанието
Silvia Nikolcheva

Защо съм на линия след като щял ден не съм влизала

Препоръчан отговор

Днес сутринта влезнах в фейбук и след това не съм влизала.  Но видях че съм на линя? Какво става не знам. Дори си помуслиж че ако си сменя паролата ще се оправи, но не пак съм си на линя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е пълната противоположност - когато и да съм във фейсбук, ми изписва, че съм офлайн (на другите), въпреки, че съм задал да ме показва като активен. Бъг от фейсбук, не се притеснявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак не пречи да погледнеш настройките си, от какви устройства си вписана и, ако има непознати такива да се отпишеш. Може и да се оправи проблема.

Пък може и да е бъг, както преди време, когато влезеш от телефона в скайп, статусът на абоната бъгясваше, така и тук.

Чичо Зуки сега е подел друга война.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като  играеш игри те водят онлайн

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен ако получа съобщение директно ме показва на линия дори и да не го отворя от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно ако е влизала от телефона си да го прави това. Ще трябва да направи Force Stop на фейсбук и месинджъра от настройките. Така и не оправиха бъговете на тези мобилни приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако влизаш от телефон спирай приложението от задния фон (background) или интернет връзката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.