Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си направя компютър за гейминг.

Набрах конгигурация от ардес.

Ето линк за нея: https://ardes.bg/configurator?#20:86128:1,21:71467:1,19:88998:1,17:93057:1,24:74694:1,23:62297:1,135:87069:1

Видео карта си имам вкъщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Моето предложение е Тази конфигурация .Сложил съм ти захранване въпреки че не си казал каква е картата ти,а ако е по лакома може да го смениш.

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и по-ниски цени. Няма гаранция, че това дъно ще е с обновен до последно биос, който пък е нужен за този процесор. B250 поддържа 7-ма генерация.

ASROCK B250M HDV LGA1151
Intel Core I5-7400 3.0GHz 6MB LGA1151 box
8G DDR4 2400 ADATA
Seagate SkyHawk 1TB Surveillance ST1000VX005 64MB
Zalman Case mATX ZM-T5 USB3.0
PSU SEASONIC SS-520GB BRONZE

Обща стойност - 858.62 лв. с ДДС

Ще се получи по-добре ако се добави едно SSD за операционната система и програмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Здравейте,
      Предстои ми смяна на дограма на кухнята - с остъклен балкон, западно изложение. В тази връзка възникват едни въпроси във връзка с цена/ефективност:
      1. Има ли смисъл дограмата да е повече от 4 камерна
      2. Има ли смисъл стъклопакетът да е  от нискоемисионно или високоенергийно стъкло.
      Моля за ограничен спам в темата. 
      Всички гаубици и други средства за отстрел да оставите на входа.

• от Venci Velikov
      Здравейте имам 2 4-ки рам едната е AData едностранна 1333 MHz другата е Самсунг ако не се лъжа на 1600 .
      Въпросът ми е чрез овърклок  мога ли да постигна dual channel ram ? И има ли смисъл от това за гейминг четох че разликата е около 3 % производителност между двете.
      Дъно Asrock H81M-VG4 r3.0
      Процесор i5 4430

• от SAKATAR
      Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
      1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
      2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
      3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
    • от Pinteresting
      Здравейте.
      Реших да си купя конфигурация но искам вашето мнение, дали ще вървят добре (с нормален фпс) игрите които искам да играя на тази конфигурация.
      Главно игрите които искам да играя са Grand Theft Auto V,Cities Skylines, Rocket League, Minecraft. За други не се сещам в момента.Важното тук е да ми кажете също така дали ще мога да играя с нормален фпс ако записвам и стриймвам на игрите,или пък ако само записвам.Моля да ми кажете приблизително с какви настройки и какъв фпс ще изкарвам от играта.Конфигурацията е следната:
      Процесор - AMD Athlon 860 Quad Core Black Edition (3.7 GHz up to 4.0 GHz, 2 x 2 MB L2 Cache, 28 nm, 95W)
      Рам памета е 4 но не е броблем да я вдигна.
      Видео карта - nVidia GeForce GT730, DDR3 - 4GB
      Охладждане
        AMD FM2+ CPU Cooler
      Ако ви трябват някакви други характеристики моля да ми кажете.
    • от vin diesel
      Здравейте, имам няколко въпроса относно компютъра на снимката . Напоследък започна да ме дразни, че някои игри като need for speed rivals и assassin's creed unity не ви вървят гладко , докато на gta 5 i fifa 15 нямам никакви проблеми. Не разбирам много, но мисля, че проблема ми идва от видеокартата. Моля някой който разбира да ми препоръча, най-евтиния вариант и тези игри да ми тръгнат нормално а и всякакви подобни. Предполага ще трябва да сменям и захранването затова пускам снимка и на това с което съм в момента, за да ми кажете дали става и ако не колко мога да му взема. Същ така искам да попитам, отзад на компютъра от дънната платка излиза някакъв hdmi изход. Дали това не е някава вградена видеокарта. Четох, че можело да и вдигна паметта и да ми свърши работа за това което писах по-горе. Мерси предварително

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.