Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Ще си взимам нов телефон и бих искала да се посъветвам с Вас кой измежду телефоните, които съм си харесала, е най-стойностен и най-заслужаващ си! Ето и моделите, на които съм се спряла :

- Asus Zenfone Live

- Samsung J5 2016

- Huawei P9 Lite

Спряла съм се върху тези телефони, защото искам да бъдат вместени в бюджета до 400 лв. Няма да взимам телефона от оператор, а от магазин. Мисълта ми е - кой от тези модели си заслужава най-много и защо? Изискването ми е телефонът да бъде с качествен HD дисплей и добра камера, а по възможност и с добра батерия. Ще се ползва за социални мрежи, гледане на клипчета и някоя-друга лека игричка. Много ми се иска телефонът да ми издържи ПОНЕ за година и нещо, защото не разполагам с толкова възможности, че да сменям през месец телефона си. 

Притеснението ми, относно ASUS телефона е, че точно за този модел няма все още калъфчета и протектори, тъй като е нов на пазара, а аз без калъфче не мога - страх ме е да не го надраскам. Отворена съм и за нови предложения, които се вместват в бюджета от 400 лв, максимум 450. :) 

Благодаря предварително на всички Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре тазгодишния P10 Lite. Имаш последна версия на Андроид, и доста прилични параметри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но едва ли влиза в посоченият от мен бюджет, а втора ръка не искам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Paulita написа:

- Samsung J5 2016

По-добре J7 (2016) . По-голям екран, по-мощен процесор, по-издръжлива батерия. Събира се в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung в този бюджет не ми се иска да препоръчвам, ама да J7 бива. Бих препоръчал ето това - Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! Ами какво ще кажете за ASUS Zenfone 3 Max? С 32 GB вградена памет е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам мнение за модела, нека някой притежаващ го да се изкаже. Аз лично не съм почитател на Asus при смартфоните. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много! Мнението Ви определено ще ми бъде от полза! Сега видях, че има някакъв нов смартфон на Sony - Sony L1. Някакво мнение за него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среден клас модел, доста слаба батерия, и посредствен чипсет. Не ме грабна особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а какъв смартфон бихте ми препоръчали, който мога да си го купя от Technopolis в диапазона до 400-450 лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е до късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Paulita написа:

Добре, а какъв смартфон бихте ми препоръчали, който мога да си го купя от Technopolis в диапазона до 400-450 лв?

Вече ти предложих модел, от който имам лични впечатления, и то само положителни. Някакъв коментар за него?...

И защо точно от Технополис? Там GSM-ите са сравнително по-скъпи, отколкото в другите магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Paulita написа:

В такъв случай P9 Lite.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.