Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, калда.. 

От заглавието виждате за какво става дума, искам малко помощ да събера малко активни събове с канала ми.Спрях да снимам отдавна и повечето ми събове са неактивни и искам да събера нови.. ето последният ми клип, пращайте на приятели и познати. :) Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е събове ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

какво е събове ?

Subscribers - Subs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А без такива реклами и промотирания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм против подобен тип "просене" на харесвания и гледания. Качвай това което ти е интересно и ако то е интересно и на други хора рано или късно ще те намерят. Мой познат чака година и половина докато започнаха да му харесват клиповете, така, че постоянството му е майката ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dnes.dir.bg/news/priatel-amerikanka-25982165?nt=4

Ето ти идея. Само че това вече е изтъркано. За да събереш абонати, може да се гръмнеш в главата за разнообразие.:lol6:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, bornofash написа:

http://dnes.dir.bg/news/priatel-amerikanka-25982165?nt=4

Ето ти идея. Само че това вече е изтъркано. За да събереш абонати, може да се гръмнеш в главата за разнообразие.:lol6:

Оферта е

преди 19 минути, martiron написа:

Аз също съм против подобен тип "просене" на харесвания и гледания. Качвай това което ти е интересно и ако то е интересно и на други хора рано или късно ще те намерят. Мой познат чака година и половина докато започнаха да му харесват клиповете, така, че постоянството му е майката ;)

Никъде не съм написал да харесвате или да се събвате само да споделяте с приятели. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за кво да се абонирам за теб като качваш напълно безсмислени клипове?

преди 8 минути, kloklo написа:

за кво да се абонирам за теб като качваш напълно безсмислени клипове?

даже и музиката за фон е олигофренска

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Симеон Дичев написа:

Здравейте, калда.. 

От заглавието виждате за какво става дума, искам малко помощ да събера малко активни събове с канала ми.Спрях да снимам отдавна и повечето ми събове са неактивни и искам да събера нови.. ето последният ми клип, пращайте на приятели и познати. :) Благодаря предварително.

Когато се отваря дадена тема във форума, целта й е да провокира дискусия и/или да бъде отговорено на даден въпрос или проблем. В този случай не виждам нито едно от двете условия да е изпълнено, което ме принуждава да заключа темата. Моля, въздържайте се от такива постове, тип "моля разнесете мълвата".

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.