Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На Андроид 4.съм Доскоро всичко беше нормално, но сега, при опит да прослушам нещо от You Tube се появява черен екран и надпис-опитайте пак,

но това се повтаря .Смених браузера , без ефект.Някой да даде съвет-ще бъда благодарен. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно ти е стар андроида, земи си нов телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добра идея - и като допълнения към нея- вземи  си друга жена, купи си нова  кола....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mal1 написа:

На Андроид 4.съм Доскоро всичко беше нормално, но сега, при опит да прослушам нещо от You Tube се появява черен екран и надпис-опитайте пак,

но това се повтаря .Смених браузера , без ефект.Някой да даде съвет-ще бъда благодарен. Поздрави.

Като за начало направи hardware Reset на телефона. Може някое приложение да ти прави проблеми. Преди това ако имаш ценна информация я прехвърли на компютър или на SD карта. И после кажи дали има ефект.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв браузър ? Не отваряш ли YouTube През приложението му ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като за начало си изчисти кеша на браузера, сървизите на Гугъл за всеки случай, както и на YouTube апликацията. Ако няма ефект - тогава последвай съвета на Емо Костов.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.Няколко пъти сменях браузера -без ефект, след това няколко пъти изтривах и качвах Ютуб,сега са  качени и двата браузера/Делфин и Хром/.След няколко повторения се получи-защо не веднага, не знам.Може би и нещо не било ОК в сървъра Не знам.Още веднъж благодаря. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mal1 написа:

Благодаря.Няколко пъти сменях браузера -без ефект, след това няколко пъти изтривах и качвах Ютуб,сега са  качени и двата браузера/Делфин и Хром/.След няколко повторения се получи-защо не веднага, не знам.Може би и нещо не било ОК в сървъра Не знам.Още веднъж благодаря. Поздрави

Както ти казаха по-нагоре youtube си има собствено приложение за android. Използвай го!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, eminem_vr написа:

Както ти казаха по-нагоре youtube си има собствено приложение за android. Използвай го!

е, има си, ама не е нормално да не работи през браузъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, kloklo написа:

е, има си, ама не е нормално да не работи през браузъра

Нямам устройство с 4.x.x за да тествам, но може и да са спряли поддръжката през браузъра. Съвсем нормална практика е на Google е да спират поддръжка на стари платформи, така че няма да се изненадам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, techmaniac написа:

Нямам устройство с 4.x.x за да тествам, но може и да са спряли поддръжката през браузъра. Съвсем нормална практика е на Google е да спират поддръжка на стари платформи, така че няма да се изненадам.

Аз съм с андр. 2.3.6 и през Опера мини нямам проблеми с Тубата,тъй че проблемът му е в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, techmaniac написа:

Еми аз това викам неска - сигурно му е стар андроида, но може и от друго да е! по-добре да си качи файловете в гугъл диска и да си преинсталира телефона и ако пак не става, значи трябва да си купува нов телефон. аз имам един тел. с андроид 3 и нещо и не може да влиза нито в google store, нито в youtube (и през приложението и през браузъра)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.