Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Защо всеки път когато си направя профил и се деактивира?

Иска 

- снимки

- лични карти

- телефонни номера

- Не може ли да си направя обикновен акаунт със снимка на цвете от който да си пиша с приятели без да се деактивира и да иска какво ли не? 

- Нищо чудно, че с по 800 потребители този facebook запада всеки ден 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Patricia T. Morrell написа:

Иска 

- снимки

- лични карти

- телефонни номера

- Не може ли да си направя обикновен акаунт със снимка на цвете от който да си пиша с приятели без да се деактивира и да иска какво ли не? 

- Нищо чудно, че с по 800 потребители този facebook запада всеки ден 

Не се деактивира без причина. Дай повече информация. А после ти иска данни за оторизация, че си ти. Не може да обвиняваш FB затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото той, както и много други подобни творения, далеч не са създадени да ни вършат работа, а са машини за пари, заради което се интересуват от кътните ти зъби. Няма " Добър форум" на този свят-всичко е бизнес.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, B3M2W0 написа:

Защото той, както и много други подобни творения, далеч не са създадени да ни вършат работа, а са машини за пари, заради което се интересуват от кътните ти зъби. Няма " Добър форум" на този свят-всичко е бизнес.

Защо FB да не върши работа. Много добре се справя даже. Стига да знаеш как да го използваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Стига да знаеш как да го използваш.

трябва да имаш само регистрация  и да влизаш само когато е необходимо

и никакво отговаряне на оферти за приятелство

преди 25 минути, Patricia T. Morrell написа:

защощо си отговарила по  долу---

преди 25 минути, Patricia T. Morrell написа:

обикновен акаунт със снимка на цвете от който да си пиша с приятели

не може, фейсбук иска  реални снимки на хората ако не искаш да слагаш  снимка го остави профила без снимка

другото което е че човек не може да познава повече от 200-300 човека и да комуникира с тях камоли да са му приятели защото ако са повече просто и 24 часа  не може да им смогне

във фейса има лимит  5000 обаче е нелепо да  ти блокират акаунта и  за ти го отблокират  да си избират 10 рандом и да им кажеш името ...  това който го е измисли е някакъв тъпанар  да му блокират неговия профил ако  има  не 5000 а 1000 приятели и да му изберат 10 от тези и да им каже имената .... няма начин ...

още  преди 5 години съм казал  че загниваща организация  и само пристрастените към интернет  и игрите седят още там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Защо FB да не върши работа. Много добре се справя даже. Стига да знаеш как да го използваш. 

Не върши. Дори е контрапродуктивен. 

Ми ако не искам да си давам личните данни? 

Ако искам да си сложа профилна снимка - минзухар - и да си пиша от време на време с приятели или  да си търся квартира 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Patricia T. Morrell написа:

Не върши. Дори е контрапродуктивен. 

Ако искам да си сложа профилна снимка - минзухар - и да си пиша от време на време с приятели или  да си търся квартира 

Ами не го използваш тогава. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Patricia T. Morrell написа:

не си ги давай

казах че няма смисъл да си слагаш минзухар щото е против правилата и някой от приятелите ти   ако те репортне и отиваш на кино ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има 1000 потребители с аватар на сграда - тези потребители са агенции за недвижими имоти?

е как не ги блокират?

или агенциите за работа? те също нямат лични снимки и данни там - а само някакво лого на агенцията/компанията

решение? www.tagged.com

Редактирано от Patricia T. Morrell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами  направи си агенция минзухар

на Сидеров му бяха баннали акаунта понеже е неудобен и  е  организация за меки китки не случайно  суканберг подкрепяше хилари и се банваше всичко що е про тръмп  и от това изгуби 3 милиарда .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Yvan Sergeev написа:

ами  направи си агенция минзухар

на Сидеров му бяха баннали акаунта понеже е неудобен и  е  организация за меки китки не случайно  суканберг подкрепяше хилари и се банваше всичко що е про тръмп  и от това изгуби 3 милиарда .

решение? www.tagged.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мерси

"приятелите "са  загуба на нерви и пари 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли алтернативи на facebook които да са само за бизнес?

Бизнес реклами 

Бизнес срещи

Бизнес - търсене предлагане на работа

Бизнес - търсене предлагане на имоти

Която платформа да е разработена така, че да е удобна, популярна, да има групи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разговорът се разпиля в подробности. За мен социална мрежа, форум или каквото и да е от този род, представлява едно нещо, от едната страна на което има едни хитри батковци, които прибират парата от реклами ( функция от трафика), а от другата страна сме ние , потребителите, дето създаваме този трафик. Не случайно не можеш да си изтриеш акаунта ( във форума). Балансът се постига с някакъв взаимен интерес-те прибират парата, а ние намираме място за изява и нови знания и умения.Никой не ни е карал да си правим акаунти тук и там. На този свят няма безплатен обяд...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли социални сайтове като  facebook които да са само за бизнес?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Patricia T. Morrell написа:

Има ли социални сайтове като  facebook които да са само за бизнес?

https://www.linkedin.com/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google+ е подобна платформа

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам фейсбук само защото така се свързам с някои хора които друго не ползват.. Ама самата платформа си е едно огромно A.I което върви само, а разработчиците пускат само ъпдейти и кърпят дупки, не се занимават с хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Patricia T. Morrell написа:

Ето го хубавеца LinkedIn и той иска плащане

linkedin.png

Е иска разбира се ти какво очакваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Е иска разбира се ти какво очакваш?

Да се разхождам с нея из Кайлъка,

да пием кафенце, да отидем за дюнерчета. 

И после сладкарница Пчела. 

Да ни лискат фонтанчетата и вечерта на кръчма с приятели.

АХ как ми липсва. Нямам търпение да се прибера от чужбина! 

happy-young-woman-holding-up-cash-money-five-hundred-euro-one-note-hand-smiling-looking-camera-isolated-45804338.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма безплатен обяд никъде на този свят. Всяко едно нещо, което правиш, към което се стремиш или което искаш да използваш си има цена и ти се съгласяваш да я дадеш.  Така е и с интернет услугите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да слагаш минзухари, без да те бута фейс-а и да ти иска верификация, купуваш си профил, който е на 5-6 години за едни къси 40-50 лева и си готов. Това не беше така до преди година, но всички обърнаха FB на бизнес мрежа, насъздадоха си по 5 профила на човек, за да спамят в разни групи и тн. Пък, както знаеш - покрай сухото гори и мокрото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, XYconstant написа:

Ако искаш да слагаш минзухари, без да те бута фейс-а и да ти иска верификация, купуваш си профил, който е на 5-6 години за едни къси 40-50 лева и си готов. Това не беше така до преди година, но всички обърнаха FB на бизнес мрежа, насъздадоха си по 5 профила на човек, за да спамят в разни групи и тн. Пък, както знаеш - покрай сухото гори и мокрото.

Какви 50 лева? какви 5 лева?

http://www.allpvastore.com/

я виж по колко вървят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

$2-3-5 ако те разбиват - по-добре не се занимавай с този бизнес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Anonym0us_
      Здравейте! 
      Имам един въпрос относно PS4 тъй като ми е малко неясно. 
      И така.  Ако конзолата ми е купена от чужбина (примерно Англия) ще мога ли да си направя БГ акаунт в PS+  и да си обновявам абонамента с БГ ваучерите?  Има ли значение от къде е купена конзолата? 
    • от Kremi73
      Здравейте, историята е следната...Щерката направила акаунт в майкрософт и поради това при зареждането на уиндоус ми иска парола, дотук добре, обаче онзи ден дъщеря ми правейки се на чистница избърсала лаптопа с препарата за петна/ това не е най-лошото/и явно е влязъл измежду решетката и бутоните на клавиатурата, та сега последната не работи правилно.....проблем са цифрите-излиза ми само горния регистър...и това оправих със смяна на паролата без цифри в майкрософт за да успея да вляза.Въпроса ми е изтривайки акаунта в майкрософт ще се премахне ли автоматично паролата за влизане.Ей тва дете значи взех да обмислям да я продам.... само глупости ми сервира...та дайте идея как да се премахне тая пуста парола
    • от extreminator
      Здравейте.
      Вчера си купих нетбук Acer с Windows 8.1
      Нямах акаунт, нито мейл в Microsoft, затова в процеса на финализиране (първо включване) си направих мейл и акаунт. Вписах се и всичко изглеждаше ОК, докато не отворих Metro, и като цъкнах на мейла ми даде опция да добавя акаунт, който вече беше добавен и потвърден при финализирането. Тръгнах да си добавям наново акаунта и ми изписа, че този акаунт вече е добавен. В същото време програмата НЕ МИ ДАВА достъп до пощата. Всеки път, като се опитам да отворя мейла ми дава опциите за добавяне на акаунт и нищо друго. Акаунта ми е домейн @hotmail.com ако има някакво значение.

HELP

Какви са опциите да ресетна мейла, акаунта на мейла или да го накарам да заработи по някакъв начин?

Благодаря предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Здравейте Имам доста странен проблем,днес когато отворих фейсбук видях,че беше ме изхвърлило от профила,когато настиснах Log In ми излезе ето това съобщение -
      Акаунтът е забранен Профилът ви е забранен. Ако имате въпроси или възражения може да посетите страницата ни със Често Задавани Въпроси. Искам да попитам,за колко време е тази забрана на профила,след колко време профила ми ще бъде активен отново.Моля ако някой може да помогне,ако знае нещо повече по-темата да пише коментар. СПЕШНО Е Мерси Предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.