Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тези дни когато реших да пусна на лаптопа си телевизията BGCN TV , на нейно място

се показа някаква руска телевизия CRYSTAL TV 3.1.406 /специализирана за ОС WINDOWS/ с регистрация в Санкт-Петербург !?

В българската имам платени предварително няколко канала които сега не мога да ги ползувам !

Знае ли им някои настоящия адрес на тези измамници . . .

Crystal_TV_3_1_406.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Optium написа:

Тези дни когато реших да пусна на лаптопа си телевизията BGCN TV , на нейно място

се показа някаква руска телевизия CRYSTAL TV 3.1.406 /специализирана за ОС WINDOWS/ с регистрация в Санкт-Петербург !?

В българската имам платени предварително няколко канала които сега не мога да ги ползувам !

Знае ли им някои настоящия адрес на тези измамници . . .

Не работи от поне година. Проблема е с лицензите на това което се излъчва, а именно че не се плаща за това. И естествено ги спират и им махнаха и приложението за андроид. За първи път чувам някой да си е платил за подобна глупост. Никога не са предлагали качествена картина така или иначе, а националните телевизии се предават онлайн от техните си сайтове.

Може да им пишеш тук , но не бих имал големи очаквания.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, eminem_vr написа:

Не работи от поне година. Проблема е с лицензите на това което се излъчва, а именно че не се плаща за това. И естествено ги спират и им махнаха и приложението за андроид. За първи път чувам някой да си е платил за подобна глупост. Никога не са предлагали качествена картина така или иначе, а националните телевизии се предават онлайн от техните си сайтове.

Може да им пишеш тук , но не бих имал големи очаквания.

Нещата не бяха опорочени до такава степен допреди година, когато закупих от тях промоционалния им пакет 

в който влизаха Btv, Nova, Bulgaria On Air и други.

По принцип тези телевизии са "заключени" при всички оператори и ВИНАГИ се заплащат !

Аз съм ги гледал лично на моя телефон SAMSUNG Galaxy Duo по BGCN TV и съм бил доволен от излъчването им в ефир !

Ако наистина им е взет лиценза /с нищо не бих могъл да бъда компенсиран от тях/ и ще се наложи отново

да "пия една чаша студена вода", както стана наскоро с платените мои минути за разговори към VIBER OUT !

Това са само няколко нагледни примера от "налазилата" ни вече капиталистическа икономика . . .

Редактирано от Optium
корекция на текст ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Optium написа:

Нещата не бяха опорочени до такава степен допреди година, когато закупих от тях промоционалния им пакет 

По принцип тези телевизии са "заключени" при всички оператори и ВИНАГИ се заплащат !

Аз съм ги гледал лично на моя телефон SAMSUNG Galaxy Duo по BGCN TV и съм бил доволен от излъчването им в ефир !

Ако наистина им е взет лиценза /с нищо не бих могъл да бъда компенсиран от тях/ и ще се наложи отново

да "пия една чаша студена вода", както стана наскоро с платените мои минути за разговори към VIBER OUT !

Това са само няколко нагледни примера от "налазилата" ни вече капиталистическа икономика . . .

При кои оператори е заключено кое и как? NOVA може да гледаш тук. Btv може да гледаш тук. BNT може да гледаш тук.(линковете горе в дясно за няколко канала BNT) Bulgaria On Air може да гледаш тук.

Всеки един линк е към официалния сайт на телевизията. Нищо пиратско и незаконно, а качеството е същото, още повече че това са линковете които се ползваха в програмата така или иначе, само че си платил за интерфейса. Което си е глупост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Optium написа:

Капитализма няма нищо общо с "българщината". Не намесвай нещата. Мога да ти дам и аз един пример. Казва се цифровизацията на България. Още тогава доста хора от този форум казвахме, че това е просто бомба със закъснител, но не. Споровве, напъвания, подигравки. Ще ми се да ги видя сега тези защитници за процеса. Пак ли ще обвиним капитализма???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Капитализма няма нищо общо с "българщината". Не намесвай нещата. Мога да ти дам и аз един пример. Казва се цифровизацията на България. Още тогава доста хора от този форум казвахме, че това е просто бомба със закъснител, но не. Споровве, напъвания, подигравки. Ще ми се да ги видя сега тези защитници за процеса. Пак ли ще обвиним капитализма???

Цифровизацията пък е неизбежна, предвид техниката която се обновява. Още повече че се подобрява и качеството. Не знам защо пък си бил против. Не съм попаднал на тая тема явно. Проблема ни е ниските доходи. За каквото и да си говорим става дума за пари. Има опити и за такива услуги - войо мойо дето да гледаш качествен стрийм, но не оцелиха цената като за българския пазар. А и когато може безплатно макар и с компромиси относно качеството, всеки ще предпочете така. Иначе да си платиш за програма която ползва лесно достъпни линкове защото те мързи да ги потърсиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, eminem_vr написа:

Цифровизацията пък е неизбежна, предвид техниката която се обновява. Още повече че се подобрява и качеството. Не знам защо пък си бил против. Не съм попаднал на тая тема явно. Проблема ни е ниските доходи. За каквото и да си говорим става дума за пари. Има опити и за такива услуги - войо мойо дето да гледаш качествен стрийм, но не оцелиха цената като за българския пазар. А и когато може безплатно макар и с компромиси относно качеството, всеки ще предпочете така. Иначе да си платиш за програма която ползва лесно достъпни линкове защото те мързи да ги потърсиш...

Не съм казал, че цифровизацията е лошо нещо и не е необходима. Просто казах, че тук ще се претупат нещата и няма да се направят както и стана. Българина взе едни пари, открадна по-голямата част, използва некачествени устройства и резултата е налице. Покритие почти няма, а и където го има не се гледа вече нищо.

Та затова не е виновен капитализма, а самият българин.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Не съм казал, че цифровизацията е лошо нещо и не е необходима. Просто казах, че тук ще се претупат нещата и няма да се направят както и стана. Българина взе едни пари, открадна по-голямата част, използва некачествени устройства и резултата е налице. Покритие почти, а и където го има не се гледа вече нищо.

Та затова не е виновен капитализма, а самият българин.

Много отдавна почти никой не гледа със стайна антена. Интернет направи така че телевизия се гледа дори без телевизор. "Кабелна" пък има с разни таксички от по 5-6лв. Покритие си има и то достатъчно, а и не е необходимо. Аз ползвам 32инча телевизор за монитор на компютъра с включена кабелна към него, но не гледам телевизия от поне 5-6 години. Освен мачове или нещо строго специфично. Когато прехвърлям каналите за да намеря нещо интересно не го намирам. Или намеря нещо дето ми хареса и е примерно 30мин, прекъсват за реклами 3 пъти за тия 30 минути. И докато си гледам рекламата на дамски превръзки си мисля не мога ли да го гледам същото нещо по интернет. Обикновенно отговора е да. Предпочитам да гледам клипче в youtube за нещо което ми харесва и съм избрал, вместо да гледам "На кафе" защото няма нищо друго за гледане. Да, по discovery дават понякога интересни неща, но има хиляди подобни интересни клипчета в тубата. Дори и нашия жалък сайт vbox най-накрая след толкова години,взе да плаща някакви пари за авторски клипопве, но естествено качество няма. Нищо че ги бутат из нова разни пъпчиви тийнове понеже сайта е техен, просто не става за гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, eminem_vr написа:

Много отдавна почти никой не гледа със стайна антена. Интернет направи така че телевизия се гледа дори без телевизор. "Кабелна" пък има с разни таксички от по 5-6лв. Покритие си има и то достатъчно, а и не е необходимо. Аз ползвам 32инча телевизор за монитор на компютъра с включена кабелна към него, но не гледам телевизия от поне 5-6 години. Освен мачове или нещо строго специфично. Когато прехвърлям каналите за да намеря нещо интересно не го намирам. Или намеря нещо дето ми хареса и е примерно 30мин, прекъсват за реклами 3 пъти за тия 30 минути. И докато си гледам рекламата на дамски превръзки си мисля не мога ли да го гледам същото нещо по интернет. Обикновенно отговора е да. Предпочитам да гледам клипче в youtube за нещо което ми харесва и съм избрал, вместо да гледам "На кафе" защото няма нищо друго за гледане. Да, по discovery дават понякога интересни неща, но има хиляди подобни интересни клипчета в тубата. Дори и нашия жалък сайт vbox най-накрая след толкова години,взе да плаща някакви пари за авторски клипопве, но естествено качество няма. Нищо че ги бутат из нова разни пъпчиви тийнове понеже сайта е техен, просто не става за гледане.

То зора беше да има покритие по селата и хижите и най-вече пенсионерите да не се абонират за сателитна телевизия. Колко народ изгоря с устройства за по 40 - 80 лева и след това си мислеха че няма да плащат повече нищо. Идилия беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

То зора беше да има покритие по селата и хижите и най-вече пенсионерите да не се абонират за сателитна телевизия. Колко народ изгоря с устройства за по 40 - 80 лева и след това си мислеха че няма да плащат повече нищо. Идилия беше.

Това с декодерите си беше глупост. Там наистина се окраде, понеже се раздаваха такива устройства като помощи. Май ги смятаха по едно време че са по80-100лв, дето за тези пари ще се вземе телевизор с цифров тунер. Това беше просто оправдание за да се "усвоят" едни пари. Това е така. Но примери много. Иначе едва ли са много хора дето са се набутали със собствени пари да купуват, а и все пак ако се налага трябва да се вземе. Като искаш цифрово на кинескопа така ще е . Иначе го хвърляш най-накрая в кофата и взимаш нов модел. Ама това е ако имаш пари. А не ако доходите ти са малко под тези в Зимбабве. Иначе старите хора ги лъжат и мобилните оператори постоянно, и в хранителните вериги с промоциите си и къде ли не. Доста широка тема за разговор си е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, eminem_vr написа:

Това с декодерите си беше глупост. Там наистина се окраде, понеже се раздаваха такива устройства като помощи. Май ги смятаха по едно време че са по80-100лв, дето за тези пари ще се вземе телевизор с цифров тунер. Това беше просто оправдание за да се "усвоят" едни пари. Това е така. Но примери много. Иначе едва ли са много хора дето са се набутали със собствени пари да купуват, а и все пак ако се налага трябва да се вземе. Като искаш цифрово на кинескопа така ще е . Иначе го хвърляш най-накрая в кофата и взимаш нов модел. Ама това е ако имаш пари. А не ако доходите ти са малко под тези в Зимабабве. Иначе старите хора ги лъжат и мобилните оператори постоянно, и в хранителните вериги с промоциите си и къде ли не. Доста широка тема за разговор си е.

Така е, само че причината не е капитализма, а това че българина не мисли и се оставя да го лъжат. Не бих се доверил на този сайт камо ли да му купувам пакетите

Последната новина е от 2012 година и въпреки, че избираш  BG език пак всичко е на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За българската цифвизация ти трябва шпициална антена

0000197441.jpg.844c4c1c14ed629c61baa1223d21d29c.jpg

Иначе казано няма много общо с изприказваното по време на "разяснителната къмпания" и каналите с всеки изминал месец все повече намаляват вместо да се увеличават.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ined написа:

За българската цифвизация ти трябва шпициална антена

0000197441.jpg.844c4c1c14ed629c61baa1223d21d29c.jpg

Иначе казано няма много общо с изприказваното по време на "разяснителната къмпания" и каналите с всеки изминал месец все повече намаляват вместо да се увеличават.

Естествено. Всичко е изоставено. Колцентъра не работи. Представи си само 1 милион българи по 100 лева приемник как са си прибрали само от там 100 милиона лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Естествено. Всичко е изоставено. Колцентъра не работи. Представи си само 1 милион българи по 100 лева приемник как са си прибрали само от там 100 милиона лева. 

То откраднаха милиардите на всички нас и виновен няма, пък тези ли далавери... А тумбака Пеевски даже пак е депутат, остави че продължава да си развива бизнеса благодарение на Боко . А него пък го избраха пак неграмотните цигани и глупавите българи. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.