Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с  измамници . Ще ми помогнете ли да ги изхитрим.
Ето имейла  ,който получих:

И това го получавам в папка СПАМ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не се занимавай с глупости ами изтрии спама.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя домейн наистина се възползвах ама те ми го дадоха без пари за  една година от хостингер.цом.
Тея са шибнати в спама ,но ми имат и адреса. Ако ги платя и веднага си наема адвокат според вас ще ги осъдя ли?
Други са не е имейл от хостингер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Gangosa написа:

Тоя домейн наистина се възползвах ама те ми го дадоха без пари за  една година от хостингер.цом.
Тея са шибнати в спама ,но ми имат и адреса. Ако ги платя и веднага си наема адвокат според вас ще ги осъдя ли?
Други са не е имейл от хостингер.

Ами допитай се до адвокат, но един блок ще е предостатъчен и от мен да знаеш, че безплатен обяд няма!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Емил Костов написа:

Ами допитай се до адвокат, но един блок ще е предостатъчен и от мен да знаеш, че безплатен обяд няма!

Те ми го дадоха за 1 година безплатно а друг ми е откраднал имейла и адреса и ме спами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пиши нищо и блокирай този e-mail. Аз така се забърках с един дето уж хакваше фейсбук акаунти и в крайна сметка не стана нищо, а аз за малко да му преведа 455$ на сметката :D  Не съди никой, защото няма смисъл, нищо няма да направиш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kloklo написа:

Не пиши нищо и блокирай този e-mail. Аз така се забърках с един дето уж хакваше фейсбук акаунти и в крайна сметка не стана нищо, а аз за малко да му преведа 455$ на сметката :D  Не съди никой, защото няма смисъл, нищо няма да направиш

Добре благодаря така ще направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Меси
      Здравейте, ще ви споделя моите наблюдения в сайта на ЕМАГ, от ноември месец насам следвам няколко продукта в категорията например Рутер, Лаптоп и мобилни телефони. От началото на месеца цените са си стабилни ако има някоя промоция някои цени падаха, но тука от тая седмица 12.11.2018г. наблюдавам как цените на продуктите се показват рязко. И това ме довежда до мисълта, че заради промоцията "ЧЕРЕН ПЕТЪК" цените рязко скачат нагоре например рутер с цена от 42лв вече е на 55лв. А от в  категорията Лаптопи цените започваха от 260-280лв. А сега цените са 360лв. 
      А другата стратегия за измама на което съм попадал е следната 
      Спират продажбата на някои продукти които са по вървежни или са на атрактивни цени.
      И в същата обява със същия линк като продавач се появява друга фирма например "LALEE" ( Лалее България ЕООД), коята фирма според мен е свързана с ЕМАГ.
      Причините за които правят това.
      1. За да предотвратят използването на валчерите, които сте спечелили за продуктите предлагани от ЕМАГ.
      2. За да не комбинирате продуктите които сте купили от ЕМАГ, за да използвате услугата "Безплатна Доставка"- ще отворя още една скоба (Условията за доставка на фирмата Лалее България ЕООД и ЕМАГ са едни и същи.)
      3. За да повишат цената на продуктите като се оправдават,  че продуктът е свършил в ЕМАГ и друга фирма вече я продава на по-висока цена!  ( Като започни някоя промоция като например "ЧЕРЕН ПЕТЪК" същата обява я пускат от името на ЕМАГ със стандартната цена за която я продават и по този начин внушават върху потребителите, че са смъкнали цената надолу. ) 
      4. В същото време за да продължат да продават съответния продукт. Защото ако играят с цената всяка седмица ще остави негативна оценка върху потребителите. И за това използват дъщерни фирми, УЖ НЕЗАВИСИМА. 
      Сега ще приложа доказателства на казаното от мен неща. 

• от Mlechko
      Значи, от 1 месец потребителите които са изграждали свои уеб сайтове на glog.dir.bg вече са изгубили правата си над тях. Сайтовете им са минали във владение на неизвестно лице или просто данните за собственост за заличени и не могат повече да ги управляват. Интересното в случая е, че поддръжката на DIR.BG също се е изпарила и няма нито отговорни, нито гласност по въпроса. Нито има изнесена информация. Телефоните тук са менте и никой не стои зад тях. Няма кой да ви отвори, нито в рекламен отдел. За обратна връзка и дума не може да става, просто ще бъдете поредния глупак, който пише на вятъра. Създаването на нов сайт работи, но старият е заличен и виси безстопанствен.
      Питам се, каква е тази подигравка с потребителите, фирмата фантом ли е?
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от G. Folten
      Здравейте искам да попитам някой вещ за предпочитане как стоят неща при следния казус . миналата седмица от мен  си купи един човек  захранване за компютър втора употреба което работеше перфектно ( имам човек свидетел който вида че при мен работеше) . Въпросния човек  ми писка съобщение в ОЛХ и почна да ми задава всякакви въпроси относно това  дали щяло да бъде съвместимо с компютъра му, след като го питах за основните  параметри на неговата машина и му обясних че би трябвало да е съвместимо . Обаче човекът продължи да ми задава въпроси как точно се поставяло някакви софтуерни драйвери дали не трябвало да се  теглят и инсталират за него и прочие неща от които си личи че нищо не разбира от компютри .  Аз му обясних че такива неща изобщо не са необходими и че просто трябва да бъде изключен компютърът при поставянето  и съответно да бъде направено достатъчно място в кутията  на компютъра където да се събере новото захранване и го посъветвах ако той не разбира да потърси помощта на специалист. Той ме увери че  може да се справи  сам защото не му било за първи път и така договорихме доставката по еконт аз му го изпратих с наложен платеж и възможност за преглед и тест преди заплащане . Той го взе и тук вече става интересното след като е отишъл в къщи да го монтира започна да ми звъни да ме пита защо броят на пиновете на моето захранване били повече от броя на пиновете  от неговото старо захранване  аз му обясних че моето е по нога генерация и по мощно 600  вата в сравнение с 450 той каза добре  и че сега щял да го включи . След няколко часа ми се обажда отново и ми казва че захранването неработело дало на късо нещо и почнало да миреше на пушек и съответно значи било дефектно да ми го връщал и аз да му връщам парите . Започнах да го разпитвам как точно е свързал захранването, че да се стигне до там да мирише на пушек но той не можа да ми обясни само ми повтаряше, че бил извадил някаква букса от една видеокарта и бил сложил друга видео карта и като го включил  и почнал да играе някаква игра компютърът изгаснал и почнало да миреше на изгоряло  Аз го попитах защо след като очевадно неразбира нищо от компютри не извикал някой да му помогне да го монтира  правилно , а той ми отговори кой съм бил аз да му давам акъл той не бил вчерашен можел и сам да се справи не бил той виновен захранването било дефектно . Аз най - възпитано му обясних че това което говори е абсурд , защото преди да му го пратя го бях пробвал на чисто ново сглобена конфигурация и захранването работеше без всякакви проблеми и беше тествано 24 ч . Той обаче продължи да повтаря неговата си плоча и само ръсеше заплахи закани обиди и каруцарски  псувни .  Аз му разясних че съм му го пратил с възможност  за преглед и тест и че той е можел да го тества в офиса на еконт  с ето такъв уред      http://magazinera.bg/Ново!!-тестер-за-компютърно-захранване-Atx-298178 или да е извикал някой с него който разбира за да се убеди че е работело  но той изобщо не разбра за какво му говоря и само  ръсеше обиди и псувни . След като разбрах  че този с човек не може да се води нормална комуникация прекратих разговора с него , но той се оказа изключително нахален и започна да ми звъни в  3 ч през нощта . На следващия ден опитах отново да му да му обясня най човешки че при мен захранването е работело съвсем нормално и че това нещо което говори за повреда може да се е случило единствено при него или по време на превоза от доставчика но той изобщо не  възприе това което му казах и каза че щял да пусне жалба до МВР , КЗП ,   Омбудсмана  и и щял да заведе дело за измама. Аз се вбесих защото очевадно този човек нищо не разбира от техника и имам сериозни съмнения че точно той е изгорил захранването при неуспешните си опити да го монтира и особено ако е включил  някаква видеокарта която изисква повече 600 вата  мощност колкото е  моето захранване.  Казах му че с него повече нямам повече нямам работа защото му изпращам нещо перфектно работещо той от некъдърност го е изгорил  но той той се оказа изключително нагъл и ми го изпрати като нова пратка с нов наложен платеж  колкото той е платил 75 лв , само че ми го връща изгоряло на мен   и ми даде срок в който ако не съм го вземел обратно щяло да стане страшно . 
      Сега въпросът ми е какво да направя  ако взема захранването което стои вече няколко дни в еконт това означава да призная нещо което не е вярно и освен това аз вече не мога нито да го ползвам нито да го продам щом вече има проблем с него . Мисля да откажа пратката и да подам аз  жалба срещу  него в полицията за психически тормоз за  това че отправя заплахи и  клевети към мен  и че се опитва да ми пробута моето захранване което той е изгорил при незнайно какви обстоятелства , защото и той самият не може да обясни .   

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Днес получавам следния СМС от номер 1421: 

КАТЕГОРИЧНО Аз подобна услуга не съм активирал!!! Проверих в сайтът на "Виваком" и там пише следното "Абонирайте се със SMS с текст START  NOVINI  на кратък номер 1421" Както виждате по-горе в хронологията на телефона ми ,подобен СМС за активиране на услугата към 1421 изобщо не е изпращан. 
      Обадих се ,разговарях със служител на "Виваком" ,на който ясно заявих ,че подобна услуга не съм активирам ,а тя започна да ме уверява ,че това не била услуга на "Виваком" и да ме пита ,сигурен ли съм ,че не съм активирал подобна услуга чрез интернет. Аз категорично заявих ,че не съм. От там нататък ми бе препоръчано да изпратя СМС с отказ на същия телефон. Направих го ,но на края на другия месец ,вероятно въпросната "услуга" ще фигурира в сметката ми ,плюс СМС за отказ ,което аз не възнамерявам да платя. 
      Ако има и други потърпевши на подобен вид измами ,с удоволствие може да се разберем да подадем колективен съдебен иск. В крайна смета има деца и възрастни хора ,които дори не биха реагирали в подобна ситуация. Това в крайна сметка е една крупна измама. 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.