Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, XYconstant написа:

Има опция "Обижда мен или някого, когото познавам".

Цъкнал съм го, но няма никаква реакция, а и ми се струва неточно и доста 'слаб' репорт. Кой го интересува какво ме обижда мен? Проблема е че името и лицето ми се ползват от друг човек който се представя за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е, както ти ползваш името и снимките (в случая твои собствени) без да си верифицирал напълно акаунта и да докажеш, че това реално си ти. Тъпо звучи, но е факт.

Все пак погледни ТУК и ТУК, успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Freem@n
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от аm-аm
      Какво и при какви условия може да снимаме законно, кога е нужно разрешение и с какви цели - това са въпросите, които ми се иска да изясним.
      Сещам се за 4 закона, от които трябва да се ръководим - Конституцията на РБългария, Закона за авторското право и сродните му права, Закона за защита на лични данни и Общия регламент за защита на лични данни.
      Ти си, @RudeBoy
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.