Премини към съдържанието
Daylight Dancer

'Проблем' с Леновото ми - не намирам PC software

Препоръчан отговор

Интересува ме както навремето имаше nokia pc suite за nokia да мога през компютър да управлявам нещата в телефона. В случая ме интересува редакция на контактите.

Винаги се получава мазало, което ме дразни. Има доста места на които да се съхраняват контактите и аз го правя примерно да остана само с тези записани в телефона и после пак да записва по телефона и в един момент всичко отива "по дяволите". 

Lenovo Moto Smart Assistant е написано за други работи.

Опитам ли да отворя Lenovo_Suite от "CD устройство", което се появява като си вържа телефона ме пита за админ права и дотам.

Не съм недоволен от Леновото, но това да няма такъв работещ софтуер е доста гадно...

Lenovo S60-a

Win 8.1(инсталиран сигурно вчера) x86

Редактирано от Daylight Dancer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo така и не си оправиха софтуера. Аз отдавна се отказах да чакам да си оправят бъговете. Правят хубави телефони, а софтуера им куца та дрънка. Писал съм многократно на съпорта, никакво решение до момента. Заучената фраза при тях е - хард ресет, ако не сервиз. Търси из форумите им да видиш колко се оплакват.

Моя A7000 е пълен с бъгове, които така не си изчистиха. Пуснаха два-три ъпдейта и това беше. 

Относно номерата - прави си бекъп на СД карта, и си ги записвай на компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, techmaniac написа:

Lenovo така и не си оправиха софтуера. Аз отдавна се отказах да чакам да си оправят бъговете. Правят хубави телефони, а софтуера им куца та дрънка. Писал съм многократно на съпорта, никакво решение до момента. Заучената фраза при тях е - хард ресет, ако не сервиз. Търси из форумите им да видиш колко се оплакват.

Моя A7000 е пълен с бъгове, които така не си изчистиха. Пуснаха два-три ъпдейта и това беше. 

Относно номерата - прави си бекъп на СД карта, и си ги записвай на компютъра.

Че аз съм си доволен от леново телефона ми 1 година никакви проблеми , забивания или проблеми с софтуера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

Че аз съм си доволен от леново телефона ми 1 година никакви проблеми , забивания или проблеми с софтуера .

С какво Леново си ?

Аз също съм доволен от моето, ама има някои бъгове, които ме дразнят. Дребнички, но ги има.

ПС: Най ме е яд, че не мога да ползвам на пълна скорост домашния ми интернет защото не ще да се закачи на 150 мбит/с вифи, а си стои на 65 мбит/с. На спийдтест прави 51-52 мбит/с.

Пробвай на твоето колко Link Speed ти показва. Бях писал тема и на Емо Костов Леновото не се връзваше на 150 мбит/с. Неговото беше P1M ако не се лъжа. А на един приятел P70 също не се връзва на 150 мбит/с вифи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моето леново на спийдтест точи 59 / 60 мбпс Lenovo A7000 

като твоя и имам 2 сим карти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.