Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Galaxy S2 - custom recovery без използване на компютър?!


Гост

Препоръчан отговор

преди 6 часа, simtech написа:

Мисля, че оставих полезно инфо в темата. Custom recovery без комп и USB е трудно, но възможно.
Проблема е, че е индивидуална процедурата за всеки телефон.

Има и друг начин не е само твоя. Щях и да ти го кажа ако беше отговорил руутнат ли е. А и трябва някакво време да се потърси, а не да питаш като си готов с отговора и да си отговаряш сам 2минути след като си пуснал темата. Или поне можеше да я оформиш като информация само, а не уж питаш. Ама да не спорим пак за глупости. И не си видях бирата къде е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 13 минути, eminem_vr написа:

а не да питаш като си готов с отговора и да си отговаряш сам 2минути след като си пуснал темата.

Те всичките му теми са такива. Пуска ги и сам си намира решението. На пишещите обяснява че всичко какво му се дава като съвет вече е изпробвано още преди да е пусната темата. Решението се появява на по късен етап и разбира се той сам го е намерил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Те всичките му теми са такива. Пуска ги и сам си намира решението. На пишещите обяснява че всичко какво му се дава като съвет вече е изпробвано още преди да е пусната темата. Решението се появява на по късен етап и разбира се той сам го е намерил.

Не съм чел темите му(е може и да съм се отклонил леко), но ако един средно образован технически човек пусне тема за помощ в този форум в този момент определено ще си отговори сам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, XECUTIONER написа:

Не съм чел темите му(е може и да съм се отклонил леко), но ако един средно образован технически човек пусне тема за помощ в този форум в този момент определено ще си отговори сам. 

Какво искаше да кажеш? Че всички във форума са под средното ниво на интелигентност ли? Какво значи технически въпрос? Кой момент? Момента в който си постнал ли? Или по това време на деня? Или във времената в които живеем? Не ти разбирам и трябва да тълкувам.

Иначе не се притеснявай в такъв случай. Определено този проблем няма как да важи в твоя случай. Питай си спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

    Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
×
×
  • Добави ново...