Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След последната кумулативна актуализация на Уиндоус 10 се появи нова възможност за персонална защита на компютрите. Вместо парола или пин-код, пръстов отпечатък или разпознаване на лице. Като се отворят настройките и по-специално в частта за акаунти-опции за влизане, се вижда новото. Веднага възникват някои въпроси. Уиндоус хелоу го няма на този компютър. Защо, след като имам уеб камера, макар да нямам четец на пръстови отпечатъци? За да видя другите възможности за влизане, ме подканя да въведа парола за моя акаунт. Прозорецът за това иска НОВА парола-какво значи това-нова парола за акаунта в майкрософт, или локална само за тази функция. Изобщо това нововъведение има ли някаква стойност за обикновения потребител с един десктоп-компютър и без специално оборудване?

22.JPG

23.JPG

24.JPG

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парола за влизане в Уиндоус, поне аз така разбирам от обяснението в т.3.След като създадеш парола, след това би трябвало да ти покаже и другите опции за влизане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.