Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам , защо програмите TrashReg  и WinUtilities ,не ми работят. На мен ми се струва , че някоя от другите програми им пречи и затова е така , но не мога да открия коя е. Не пиша какви програми имам, защото ще стане дълъг списък. Но ако някой е имал подобен случай и знае от какво е , нека пише ,моля! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да ги сложиш в бялата листа на антивирусната програма или я спри за момент.

Стартирай програмите с админ права

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А въобще сигурен ли си че са ти от полза ? Какъв е Windows-а ? Дай определения за "правилно" и "неправилно" стартиране ?

CCleaner е достатъчен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от полза са, защото много добре почистват регистрите. На едната при стартиране излиза съобщение , че е спряла да работи, а на другата при стартиране се получава празен екран на програмата, т.е. нещо им пречи да работят. Другите ми програми работят прекрасно! ОС е Windows 7 Pro, това e !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на проблеми с Windows. Какви събития с грешки за Applications има регистрирани в eventvwr?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма регистрирани грешки никъде, не знам защо? Повтарям пак ,че всички други програми работят перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.