Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, на българския пазар се предлагат основно телевизори под различни марки, сглобявани в Турция и в Китай. Има и асемблирани в Полша и в Словакия, но са по-малък дял. Въпросът ми е - когато се купува телевизор, китайски или турски да се предпочете, и защо? И още - с каква честота на опресняване на картината да бъде - 50, 60 херца или повече? Моля, опитайте се да аргументирате вашите мнения. Благодаря предварително.

Редактирано от cybercrackerbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито китайски, нито турски.

Какъв тогава? Чакай да погледна ... Моят е сглобяван в Чехия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш си вземи 100Hz, как ще разбереш реалните Hz вече е друга работа. Понякога в официалните сайтове пише реалните Hz на матрицата, но по етикетите в магазините (и on line такива) пише някакъв коефициент за хората които се радват на големи числа :) Вместо да гледаш къде е произведен, по добре заложи на марка, не че е 100% гаранция че няма да имаш проблеми. Къде пише, че е произведен и колко е вярна информацията - никой не знае. Частите така или иначе са китайски в повечето случаи (да не казвам винаги)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хакде да не ми даваш наклон на дЕдовия. Писал съм го поне 10 пъти. Еднодневки с планирано остаряване. Което хо пише като Полша, Чехия, Естония си е все сущото за да се води европейски произход и съответните данъчно - митнически облекчения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.