Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте , търся приложение за заключване на снимки.Приложението е маскирана като старо радио, натискаш върху него и тогава те кара да си вкараш кода за да влезеш в приложението.Свалих го от Google  Play но сега не мога да го открия понеже телефона ми ходи на ремонт и са върнали фабричните настройки и не знам защо  не се е синхронизирало.Ще съм благодарен ако ми помогнете да го намеря защото имам важни за мен документи който ми трябват.

Редактирано от aleksandas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето разни: https://play.google.com/store/search?q=gallery lock

Конкретно ето този Gallery Lock  има опция за иконка - радио и други такива "фалшиви".

Като друг вариант може снимките да се качват (ако вече не се) на облачна услуга като Google Drive (Google Диск), OneDrive, MEGA,Яндекс Диск и т.н. и направо да се трият от телефона... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговора, но за мое съжаление като са върнати фабричните настройки всичко е загубено завинаги.От самото приложение предупреждават , че преди да се въведат фабричните всичко трябва даде махне от това приложение иначе е загубено безвъзвратно;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.