Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте първо се извинявам за наименованието на поста понеже може и да бъркам хаха както и ако съм объркал секцията в която пиша за следния проблем... Та ще карам направо! Имам проблем със устройство на D-Link DHP-W311AV на 2 етаж нямам интернет за това си закупих това устройство но имам следния проблем свързах всичко със рутер и т.н. влязох в настройките на устройството но не мога да създам връзката понеже лампичката със картинка на КЪЩИЧКА не ми свети а и също така ме кара да натискам някакъв бутон в определен перйод за време а аз си нямам и на идея кой ще е този бутон....

Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Ако има нещо което не разбирате, питайте и ще обясня по-подробно! :) Благодаря на всички предварително!

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стр.7 от инструкцията са показани бутоните - предполагам става въпрос за бутон 2

ftp://ftp.dlinkla.com/pub/DHP-311AV/DHP-W311AV_A1_Manual_v1.01(WW).pdf

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛагодаря! Предполагма проблема е че главното устройство е включено в разклонител а не директно в контакта. Така, че по късно ще опитам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Еленко Борисов написа:

БЛагодаря! Предполагма проблема е че главното устройство е включено в разклонител а не директно в контакта. Така, че по късно ще опитам!

Това няма нищо общо със сигнала на Wi-Fi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hayduk22 написа:

Според инструкциите (стр.13), ако разширителят е вързан към удължител/разклонител/протектор ефективността на разширителя пада..
Бутонът 2 (на стр.8) е за свързване между 2 разширителя.
Трябва да се настрои разширителят.
Така като гледам тези rазширители са предназначени да се свързват помежду си (с бутона 2 от стр.8). Първоначално е предвидено да се сдвоят два разширителя, след което единият се свързва с рутъра по LAN.
(карт. на стр.12)
Може да се пробва с ръчно задаване на параметрите на безжичната мрежа (стр.18), към която ще се свърже разширителят (задава се SSID и network key с които да се свързва към рутъра).

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема! Просто бях включил главното устройство във разклонител а то трябвало директно в контакта. Проблемът е разрешен и ви благодаря за отзива! Бъдете здрави и късмет! Поздрави!

преди 5 часа, hayduk22 написа:

Сигнала го имам, просто не искаха 2-те устройства да се свържат едно със друго! :)

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.