Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги един приятел ме помоли да му потърся лаптоп за тази игра може и малко CS GO да се играе на него от време на време . Давайте съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, лаптоп за игри?

Търси му настолен компютър за тези пари. Частите на лаптопите са по-скъпи, чупят се по-лесно. Казвам ти го от опит, защото аз играя GO на лаптоп и е ужасно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова животно. До 800 лв. са или без видеокарта или с таблетен процесор и видеокарта на нивото на вградената графика.

Ето ти пример - 

https://laptop.bg/laptops-hp-250_G5-hp_250_g5_W4N23EA

https://laptop.bg/laptops-asus-X54-asus_x541ncgo060_90NB0E91M00790

Може би нещо втора ръка но живота ще му е кратичък.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако смята да играе само LoL  и понякога cs:go лаптоп с вградено видео ще му свърши работа.Аз играя дота 2 на вградена и си върви нормално.Виж, на вградена няма да може да подкара нищо от новите игри, така че да си прецени добре.

Едит : Аз бих взел hp-то на Roujin

Редактирано от daduradam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези 15W   процесори с вградена видео карта не виждам как биха ставали за игри. Авторе с тези пари на моренце или х2 поне за лаптоп, който да подкарва що-годе нормално някоя игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Atanas Pachov написа:

Абе хора... Това е League of Legends...

Какви процесори, видеокарти, кви 5 ле'а ?

Наско, че ще ги кара, ще ги, ама си е мъка да ги търкаля на U процесор с вграденото видео или на още по-орязан Celeron&Pentium с 64bit "външна" видео карта за красота, а на 1366х768 точки пък CS:GO не виждам как ще се играе малко от малко равностойно, освен с ботове и чийтове.

Редактирано от dynamo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един лаптоп между 800-1000 лева ще ти върши работа макар и не на максимална разделителна способност. Вече твоя приятел ще трябва да си следи темепратурите. Ако обаче не е нужно да разнася лаптопа от едно място на друго по-добре да си вземе настолна конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията колеги. Какво ви е мнението за този  лаптоп , този, или този. На лаптопа трябва  да може да се играят тези игри, но няма да се ползва само и единствено за това. Той ще е студент и му се налага да пътува през 2 седмици и на почивки (настолен не върши работа) а иначе на лаптопа ще се играе максимум 1 2 часа на ден . Ще се ползва също за браузуване, филми, и изготвяне на курсови и т.н..

Редактирано от Bimcho94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тея където играят игри на лаптопти, трябва да им се счупят пръстчетата според мен и да не играят повече,  да   не развалят играта и на съотборниците си .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

тея където играят игри на лаптопти, трябва да им се счупят пръстчетата според мен и да не играят повече,  да   не развалят играта и на съотборниците си .

Тц-тц-тц, приказки сега ...

Но иначе да, по-неудобно е да се играят игри на лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре колега. Ей сега отивам да му счупя ръцете че неможе да си позволи по скъп лаптоп, за да не му се сърдят че разваля играта на някой. Момчето е запознато с риска, да му се развали по бързо лаптопа, и че взима нещо за което настолна машина би свършила по добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bimcho94 написа:

Добре колега. Ей сега отивам да му счупя ръцете че неможе да си позволи по скъп лаптоп, за да не му се сърдят че разваля играта на някой. Момчето е запознато с риска, да му се развали по бързо лаптопа, и че взима нещо за което настолна машина би свършила по добра работа.

Стига де, не приемай всичко толкова директно.

Виж примерите които са ти дали колегите по-горе или му кажи да си събере малко повече парички за да си купи по-мощен лаптоп.

Вградената карта според мен не е вариант, защото те ограничава, а при лаптопа нямаш много много избор заради пространството.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за лаптопите който съм дал аз ? Ще му свършат ли някаква работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лаптопите са  за пасеанси

единствения начин да се играе свестно е да се закачи отделно монитор 22 инча  мишка и клавиатура  и лаптопа един метър у лево.

кото влезна да  играя по някой път МОВА  се чудя другите що са толкова слаби  те сигурно на лаптопи играят половината .  а другите просто са си слаби .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като няма друг избор лаптоп ще е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се оглеждам за настолна конфигурация за 1300-1500лв. с монитор с 144Hz ref. rate.

Иначе на вас успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колега поръчахме го .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но както е казано по-горе недейте да го мъчите с много игри. Може да се играе Лигата на ниски настройки. Също така ако има възможност и ссд може да се добави по натам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз играя CS:GO на среден клас лаптоп с процесор Pentium 2020M и 4GB рам. Резоюция на играта 1024х768 и всичко на Low (няма смисъл от High или Very High) и си държа 50-60 FPS дори и понякога 80-90 колкото за нормална игра. Цена 650лв преди 4 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги лаптопа се справя много добре с двете игри, работи бързо и безпроблемно, и екрана е fullHD което е страхотно, играе League of Legends с 120-140 fps на средни настройки, поръча си също една алуминиева охлаждаща поставка с 2 вентилатора отдоло. Благодаря на всички за помоща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая изпростела игра още ли я играете 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.