Премини към съдържанието
BlazzgroM

Премахване на лого при включване на телефон

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте на скоро си закупих телефон Sony XZ, oт Англия от мобилните оператори 3 . Понеже тях ползвам . Обаче като включвам телефона и ми излиза логото на 3-йката . Че исках да попитам има ли някакъв начин да го премахна това нещо , че не ме радва . И моля без хейт . 

three-logo-black-502x281.jpg

Редактирано от BlazzgroM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си друг тилифонь с лого дето да те радва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да отключиш буутлоадера и да стартираш рековъри режим след това изтегли подходящата анимация от тук www.bhoot.co.uk

и флашни зип файла за твоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mr.n0b0dy написа:

Може да отключиш буутлоадера и да стартираш рековъри режим след това изтегли подходящата анимация от тук www.bhoot.co.uk

и флашни зип файла за твоя модел.

Е не може ли да има само логото на Сони и на Xperia 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами явно системата е модифицирана за да показва и това лого. Просто намери анимация с лого на сони и я флашни.

Ако не знаеш как да отключиш буутлоадер и да инсталираш рековъри в androidBG или в XDA има подробни инструкции, просто трябва да намериш темата за твоя модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И има голяма вероятност да си убие телефона заради едно ... лого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това така най-вероятно му отпада гаранцията. Малка подробност. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Freem@n написа:

Освен това така най-вероятно му отпада гаранцията. Малка подробност. :) 

На предния ми телефон като имах гаранция ,че пак същата . Дадох към 300-400лв за ремонт . Защото има гаранция .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си от официалния сайт последната версия на андроида примерно за България и си го преинсталирай.Би трябвало да ти изчезне логото.Моят самсунг беше брандиран към T-mobile и след тази операция вече не е брандиран към никой оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен да се флашне телефона друг начин не виждам да се смени логото а това си е работа за около 1 час може би ако си във час със нещата според мен заради 1 лого няма смисъл да се махне стоковия ром но вие си знаете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ Никой не е предлагал да се сменя фабриката с нещо друго. Аз, например, дадох линк към чиста 7.1.1 фабрика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На предния ми телефон като имах гаранция ,че пак същата . Дадох към 300-400лв за ремонт . Защото има гаранция .

Какво се състоеше към този ремонт 300-400 лева и кое е ремонтираното устройство, че ми стана интересно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.