Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,моят проблем е със височината ,искам да ви питам дали ще стана висок? ... сега съм на 14 и съм 165 .. мама е 167 а тате 180 ... аз от малък мечтая да съм някакъв висок голям двуметров и искам да го постигна ,от 3 месеца тренирам баскетбол и дръпнах с 3 .4 санта ... според вас ще раста ли още

Редактирано от stunakata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 42 минути, stunakata написа:

Здравейте,моят проблем е със височината ,искам да ви питам дали ще стана висок? ... сега съм на 14 и съм 165 .. мама е 167 а тате 180 ... аз от малък мечтая да съм някакъв висок голям двуметров и искам да го постигна ,от 3 месеца тренирам баскетбол и дръпнах с 3 .4 санта ... според вас ще раста ли още

Не се притеснявай. С този темп на разтеж ще стигнеш спокойно  2,58 метра след някоя година! Само тренирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще растеш  и ще станеш висок  днешната мланеж е глупава а както  е казано на високо мозък не вирее ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.